• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 352

15888219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807078 15888219 2 domy wolnostojące na jednej działce Grodzisk Mazowiecki idealna inwestycjaNa sprzedaż nieruchomość położona w Grodzisk Mazowiecki doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Na działce o powierzchni 621 m znajd...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 340 000 PLN (8 933 zł/m2)

5
2
150 m2
-
15506773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20088940 15506773 Do sprzedania dom w parkowej części Milanówka!Dom otoczony zielenią,miejsce spokojne,pełne uroku,spokojna ulica,dobre sąsiedztwo.Rozkład pomieszczeń.Na parterze:- salon połączony z kuchnią, łazienka i hall. Trzy sypialnie. Z salonu i jednego pokoju w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 650 000 PLN (12 802 zł/m2)

6
2
207 m2
1955
15494521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19815379 15494521 Oferujemy na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Popielarnia, w gminie Wiskitki , powiat żyrardowski, woj. mazowieckie miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, naturę i spokój. Nieruchomość to rozległa działka o powierzchni 27 056 m, z cz...

Popielarnia (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

420 000 PLN (13 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15311021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15460277 15311021 Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w malowniczej miejscowości Stary Łajszczew, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie Żyrardowskim. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących spokojnej przestrzeni z potencjałem na własny azyl lub inwestycję. ...

Stary Łajszczew (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

405 000 PLN (4 602 zł/m2)

2
1
88 m2
-
15866357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27319017 15866357 N a sprzedaż wystawiamy atrakcyjną działkę zabudowaną domem w zabudowie bliźniaczej - połowa bliźniaka - usytuowaną w malowniczej miejscowości Bartniki, gmina Puszcza Mariańska, powiat Żyrardowski. To idealna propozycja dla osób szukających spokoj...

Bartniki (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

449 000 PLN (2 824 zł/m2)

4
1
159 m2
1990
15863417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27248297 15863417 Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej starszego typu, usytuowana w samym sercu Żyrardowa, idealna dla osób ceniących komfort i bliskość miejskich udogodnień.   Solidny, murowany dom z cegły z lat 50., pokryty b...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

620 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
-
120 m2
1950
15696643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24121205 15696643 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w malowniczej i spokojnej dzielnicy Mokre Łany. Działka o powierzchni ponad 30 arów rozciąga się od ulicy Wawrzyńca Świeżego aż po ulicę Toszecką, z możliwością wjazdu z obu stron. To doskonała loka...

Strzelce Opolskie (Mokre łany) (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

419 000 PLN (4 190 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15239297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551293 15239297 Do sprzedaży budynek (dom) wolnostojący w miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice. Budynek murowany, kryty blachą trapezową. Okna PCV. Powierzchnia budynku wynosi około 120 m2. Powierzchnia działki wynosi około 400 m2. Na powierzchnię bud...

Krze Duże (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

465 000 PLN (3 875 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15860122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181390 15860122 Dom wolnostojący 200 m², 6 pokoi, PękaninoNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m², położony na dużej działce 1097 m² w spokojnej miejscowości Pękanino (gmina Malechowo, powiat sławieński). Nieruchomość idealna dla rodziny ...

Pękanino (Zachodniopomorskie, gm. Malechowo)

625 000 PLN (3 125 zł/m2)

6
-
200 m2
1994
15239364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551271 15239364 Do sprzedaży działka o powierzchni 1000 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym (nie ma zgłoszenia do użytkowania) we wsi Badowo Mściska gmina Mszczonów. Powierzchnia domu wynosi około 60m2 . Budynek parterowy zbudowany z pustaka - 1 duży i 12 pustak...

Badowo-Mściska (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

400 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15884050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27694056 15884050 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 162 m 2 . Nieruchomość położona w malowniczej Dębnicy Kaszubskiej - w bardzo spokojnej i cichej częśc...

Dębnica Kaszubska (Pomorskie, gm. Dębnica Kaszubska)

1 299 000 PLN (8 019 zł/m2)

5
-
162 m2
-
14865462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3615035 14865462 NA SPRZEDAŻ DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY DO REMONTU W MIEJSCOWOŚCI POSTOMINO O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 180M2 USYTUOWANY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 1510M2. Proponujemy do sprzedaży dom zlokalizowany w miejscowości Postomino zna...

Postomino (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

299 000 PLN (1 661 zł/m2)

5
-
180 m2
-