• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 346

15790208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 150 m² | ogród 257 m² | Kobyłka 25957869 15790208 Na sprzedaż skrajny, przestronny segment o powierzchni ok. 150 m² położony w cichej i zielonej części Kobyłka. Nieruchomość oferuje prywatny ogród 257m², funkcjonalny układ pomieszczeń oraz wiele praktycznych rozwiązań technicznych, które zwiększają ...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 249 000 PLN (8 327 zł/m2)

6
2
150 m2
2014
15641481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalna działka z całorocznym domkiem 23084165 15641481 Duża działka z całorocznym domkiem, stawem i balią - doskonałe miejsce na wypoczynekLOKALIZACJA:Działka znajduje się w Somoninie - spokojnej, urokliwej okolicy, gdzie można poczuć prawdziwy kontakt z naturą. W pobliskiej miejscowości Ostrzyce znajduj...

Somonino (Pomorskie, gm. Somonino)

1 650 000 PLN (36 667 zł/m2)

3
1
45 m2
2023
15888287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica z potencjałem w centrum Kościerzyny 27807133 15888287 Na sprzedaż KAMIENICA o powierzchni użytkowej 395,10 m2 z dwoma lokalami użytkowymi i 5 mieszkaniami, usytuowana na działce o powierzchni 321 m2 w idealnej oraz pożądanej dla inwestorów lokalizacji!Najważniejsze informacje:Kamienica o powierzchni uży...

Kościerzyna (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

1 200 000 PLN (3 038 zł/m2)

12
-
395 m2
-
15861970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27218629 15861970 Nowoczesny, bezczynszowy segment o powierzchni użytkowej 114 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Przestronny, środkowy lokal w idealnym stanie, gotowy do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.Na par...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (8 838 zł/m2)

5
2
130 m2
2022
15860910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27188873 15860910 Polecamy nieruchomość w miejscowości Klepacze tuż obok osiedla Starosielce w Białymstoku. Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z 2019 roku o powierzchni całkowitej 185m2. Dom został zbudowany z cegły ceramicznej, dach wykonano z blachodachówki, ...

Klepacze (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 249 000 PLN (6 751 zł/m2)

4
-
185 m2
2019
15655895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23395686 15655895 Marzysz o komfortowym domu z dużym ogrodem w otoczeniu lasu? Teraz możesz spełnić swoje marzenie kupując dom w Żabnie koło Mosiny!Przedstawiamy na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o pow. użytkowej 162,59 m2, pow. całkowitej 221 m2, położony na obs...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

960 000 PLN (4 344 zł/m2)

4
2
221 m2
2012
15888219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807078 15888219 2 domy wolnostojące na jednej działce Grodzisk Mazowiecki idealna inwestycjaNa sprzedaż nieruchomość położona w Grodzisk Mazowiecki doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Na działce o powierzchni 621 m znajd...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 340 000 PLN (8 933 zł/m2)

5
2
150 m2
-
15506773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20088940 15506773 Do sprzedania dom w parkowej części Milanówka!Dom otoczony zielenią,miejsce spokojne,pełne uroku,spokojna ulica,dobre sąsiedztwo.Rozkład pomieszczeń.Na parterze:- salon połączony z kuchnią, łazienka i hall. Trzy sypialnie. Z salonu i jednego pokoju w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 650 000 PLN (12 802 zł/m2)

6
2
207 m2
1955
15494521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19815379 15494521 Oferujemy na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Popielarnia, w gminie Wiskitki , powiat żyrardowski, woj. mazowieckie miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, naturę i spokój. Nieruchomość to rozległa działka o powierzchni 27 056 m, z cz...

Popielarnia (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

420 000 PLN (13 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15311021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15460277 15311021 Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w malowniczej miejscowości Stary Łajszczew, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie Żyrardowskim. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących spokojnej przestrzeni z potencjałem na własny azyl lub inwestycję. ...

Stary Łajszczew (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

405 000 PLN (4 602 zł/m2)

2
1
88 m2
-
15866357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27319017 15866357 N a sprzedaż wystawiamy atrakcyjną działkę zabudowaną domem w zabudowie bliźniaczej - połowa bliźniaka - usytuowaną w malowniczej miejscowości Bartniki, gmina Puszcza Mariańska, powiat Żyrardowski. To idealna propozycja dla osób szukających spokoj...

Bartniki (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

449 000 PLN (2 824 zł/m2)

4
1
159 m2
1990
15863417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27248297 15863417 Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej starszego typu, usytuowana w samym sercu Żyrardowa, idealna dla osób ceniących komfort i bliskość miejskich udogodnień.   Solidny, murowany dom z cegły z lat 50., pokryty b...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

620 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
-
120 m2
1950