• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 345

15862970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, Szeregówki Białystok - Klepacze 27235137 15862970 DOSTĘPNOŚĆ MALEJE - ZOSTAŁY OSTATNIE DOMYNajtańszy segment środkowy w cenie od 787 085 zł — i to już ostatni w tej cenie.Bez prowizji i bez podatku PCCNie podpisujesz żadnej umowy pośrednictwa i nie płacisz 2% podatku PCC — kupujesz nowy dom, bez dod...

Klepacze (Podlaskie, gm. Choroszcz)

787 085 PLN (6 505 zł/m2)

6
1
121 m2
2025
15727938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowa szeregówka w Olmontach-wykończona 112m2! 24727925 15727938 Na sprzedaż środkowa szeregówka tylko w biurze In-Home Osiedle Międzylesie, Olmonty 112 m² + poddasze Zamieszkaj blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich wygód - oto Twoje miejsce na nowy rozdział życia!Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaż...

Olmonty (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

1 170 000 PLN (10 446 zł/m2)

4
2
112 m2
2024
15888057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27801783 15888057 Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim nad jeziorem z dostępem do linii brzegowej.Szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy luksus, spokój i bliskość natury? Ta oferta jest właśnie skierowana do Ciebie. To nieruchomość dla osób ceniących prywatność, ...

Kruklanki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kruklanki)

1 190 000 PLN (11 900 zł/m2)

11
2
100 m2
2024
15888055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dostępny jeden dom - Hot Oferta 27801624 15888055 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję:Segment lewy - dostępny. Segment prawy - sprzedany.Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 128,55m2 z instala...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

849 000 PLN (6 633 zł/m2)

5
2
128 m2
2026
15860223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181275 15860223 Super okazja dla inwestora!!! Oferujemy do sprzedaży gotowy dom gościnny na Podhalu, w miejscowości Czarna Góra, gmina Bukowina Ttarzańska. Atrakcyjne miejsce pod względem turystycznym, widok na całe pasmo Tatr. Lokalizacja pozwala na swobodne korzy...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

1 999 000 PLN (4 782 zł/m2)

12
-
418 m2
2017
15750888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25128507 15750888 Pozostał ostatni dom! OAZA SPOKOJU - Sowlany - blisko miasta - płaskie dachy! Sowlany to szybki dojazd do miasta oraz możliwość zamieszkania w otulinie Puszczy Knyszyńskiej. Zapraszamy do zakupu wolnostojących domów ze wszystkimi mediami w n...

Sowlany (Podlaskie, gm. Supraśl)

999 000 PLN (6 205 zł/m2)

6
2
161 m2
2026
15624526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na spokojnym osiedlu. Wyposażenie w cenie 22705682 15624526 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom gotowy do zamieszkania stojący na w pełni zagospodarowanej działce w kształcie prostokąta o powierzchni 620m2. Szukasz nieruchomości w mieście a jednocześnie blisko n...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

849 000 PLN (3 675 zł/m2)

4
2
231 m2
2010
15590870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa mieszkania w domu dwurodzinnym 21990221 15590870 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja.Na parterze znajduje się mieszkanie o powierzchni (71,2m2)- salon (24,22m2)- dwa po...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 499 000 PLN (10 942 zł/m2)

5
2
137 m2
1966
15872542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowość Bliźniak z ogródkiem i garażem w sercu Rumi 27497488 15872542 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSENOWOŚĆ PREMIERA NOWEJ INWESTYCJI Na sprzedaż przestronny, dom o powierzchni użytkowej 110,38 m² (powierzchnia całkowita 129,09 m² - z możliwością dopłaty i przekształcenia poddasza na użytk...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

899 000 PLN (8 173 zł/m2)

4
2
110 m2
2026
15871702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowość! Nowoczesny bliźniak w Redzie (seg, B1) 27474309 15871702 DOSTĘPNE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie nr B1 o powierzchni 124,21 m², zlokalizowane w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym, w kameralnej inwestycji w zabudowie bliźniaczej.To idealna propozycja dla osób po...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

899 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
-
124 m2
2027
15844205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26824292 15844205 Dziadowa KłodaOferujemy dużą działkę z domem na której można wybudować drugi dom lub podzielić na dwie niezależne działki.Jeśli planujesz zakup nowego domu, ranczo lub masz pomysł na biznes z taką nieruchomością, to ta oferta skierowana jest właśnie ...

Dziadowa Kłoda (Dolnośląskie, gm. Dziadowa Kłoda)

1 599 000 PLN (13 325 zł/m2)

6
1
120 m2
2011
15830718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26677931 15830718 Żórawina okolicePrzestronny, w bardzo dobrym standardzie, zadbany, wolnostojący dom z 2009 roku o pow. użytkowej 187,24 m z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 1000 m. Dom składa się z dwóch kondygnacji na parterze znajduje się prze...

Żórawina (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 350 000 PLN (7 219 zł/m2)

6
1
187 m2
2009