• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 350

15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15449220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uście Gorlickie, dom drewniano-murowany, 3 pokoje, 641S/2021 18808571 15449220 Do sprzedania dom drewniano - murowany w miejscowości Uście Gorlickie. Nieruchomość składa się z części mieszkalnej o powierzchni około 60 m2 oraz części gospodarczej o powierzchni około 120 m2. Istnieje możliwość zaadaptowania pomieszczeń w części g...

Uście Gorlickie, Uście Gorlickie

250 000 PLN (1 389 zł/m2)

3
-
180 m2
-
15449221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gorlice, budynek usługowo-mieszkalny w ścisłym centrum, 642S/2021 18808604 15449221 Do sprzedania budynek w Gorlicach, położony w ścisłym centrum, przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Mickiewicza. Nieruchomość położona na działce o powierzchni ok. 194 m2, częściowo zabudowanej. Budynek parterowy o powierzchni ok. 78 m2. Część budy...

Gorlice, ul. Tadeusza Kościuszki

350 000 PLN (4 487 zł/m2)

4
-
78 m2
-
15449243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Moszczenica, dom w zabudowie bliźniaczej, 663S/2023 18808711 15449243 Do sprzedania 12 domu w Moszczenicy o powierzchni ok. 50 m2. 2 pokoje z kuchnią. Działka o powierzchni 16 arów. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej, działka częściowo ogrodzona. Dom drewniany wykonany z bala oszalowany. Woda ze studni. Prąd i gaz na ...

Moszczenica, Moszczenica

129 000 PLN (2 580 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15449287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kobylanka, dom wolnostojący 2 pokoje, 673S/2024 18810099 15449287 Do sprzedania dom murowany w Kobylance. Parterowy. Kryty blachą. Dom o powierzchni około 85 m2 położony na działce o powierzchni około 65 arów, w tym około 46 arów to działka budowlana .Dom składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki i przedpokoju. W ...

Kobylanka, Kobylanka

515 000 PLN (6 059 zł/m2)

2
-
85 m2
-
15879337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27612968 15879337 Na sprzedaż dwa budynki o łącznej powierzchni około 300 m2 zlokalizowane na 4594 metrowej działce znajdującej się w bardzo spokojnej okolicy Kruszyna Krajeńskiego, gmina Białe Błota. Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 184 m2...

Kruszyn Krajeński (Białe błota) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 249 000 PLN (6 788 zł/m2)

5
-
184 m2
-
15879231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27610904 15879231 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-
15886362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z budynkiem warsztatowym na sprzedaż 27754621 15886362 UWAGA !!!!Na sprzedaż  dom oraz budynek warsztatowo - magazynowy, położone na dużej działce o powierzchni 11 800,0 m2. Stan surowy otwarty.Dom według projektu AMBROZJA wariant B - o powierzchni  całkowitej 85,29 m2 - parter z poddaszem użytkowym.Powi...

Trablice (Mazowieckie, gm. Kowala)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
2
85 m2
-
15879130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608276 15879130 Na prawie 800 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.Przestronna dwupiętrowa rezydencja o powierzchni użytkowej około 190 m2 posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.Do dyspozycji przestro...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 000 PLN (11 579 zł/m2)

6
-
190 m2
1997
15851818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27020864 15851818 Na 799 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.Przestronna dwupiętrowa rezydencja o powierzchni użytkowej około 190 m2 posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.Do dyspozycji przestronny sal...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 000 PLN (11 579 zł/m2)

6
-
190 m2
1997
15844407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26835407 15844407 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-