• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 269

15629491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22829444 15629491 Sprzedaż, dom wolnostojący, duża działka objęta planem MNU, U-P, działalność, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 136 m2., położony na dużej działce z szerokimi możliwościami zagospodarowania. Nieruchomość znajduje się...

Ostrów Wielkopolski (Kamienna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

6
1
136 m2
1964
15528320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20561154 15528320 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Międzybórz, Pawłów, możliwość kupna dodatkowej powierzchni działki, gmina Sośnie. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1400 m2. zabudowaną dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni uż...

Pawłów (Pawłów) (Wielkopolskie, gm. Sośnie)

599 000 PLN (4 279 zł/m2)

6
1
140 m2
-
15259201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14057540 15259201 Zachodniopomorskie, Bezrzecze, Szafirowa, dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i balkonami, sprzedaż. Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną przestrzennym domem w zabudowie bliźniaczej i garażami: wewnętrznym i garażem przy u...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (3 462 zł/m2)

8
2
286 m2
1995
15888790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27825432 15888790 Marzy Wam się dom przy lesie? Bardzo proszę.... :) Na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący w JanikowieBystrzycy (gm. Oława) zlokalizowany tuż przy samym lesie w miejscowości, która intensywnie rozwija się w nowoczesne domki jednorodzinne. Nie...

Janików (Dolnośląskie, gm. Oława)

999 000 PLN (3 418 zł/m2)

6
2
292.27 m2
2012
15803526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26298643 15803526 Przestronny dom z ogromnym potencjałem – idealny dla rodziny lub pod inwestycję!Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 180 m², położony na działce 380 m², w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrz...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

950 000 PLN (5 278 zł/m2)

7
-
180 m2
-
15739004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917383 15739004 Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: Przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610 m2. - Solidna konstrukcja - pustak ceramiczny, dachówka ce...

Ostrów Wielkopolski (Lewandowskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

995 000 PLN (2 997 zł/m2)

6
1
332 m2
2000
15714162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24453171 15714162 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą wyłącznością.Na sprzedaż inwestycja deweloperska zlokalizowana w prawobrzeżnej części Szczecina - Kijewie - składająca się z dwóch budynków dwulokalowych. Jedna część została już zarezerwowana...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (7 908 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15474643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19388488 15474643 Okazja: Umeblowany dom z pięknym ogrodem. Szukasz domu, który łączy codzienną wygodę z atmosferą prawdziwego domowego ogniska! Ten 180-metrowy, w pełni wykończony budynek w Raszkowie został zaprojektowany tak, by żyło się w nim lekko - i to od p...

Raszków (Wielkopolskie, gm. Raszków)

680 000 PLN (3 778 zł/m2)

7
1
180 m2
1997
14922785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4737202 14922785 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży zadbanego, dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni 162,40 m2. wzniesionego w 1982 roku. Dom w całości z cegły w bardzo dobrym stanie te...

Ostrów Wielkopolski (Zębców) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

900 000 PLN (5 556 zł/m2)

7
1
162 m2
1982
15887246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779352 15887246 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Namysłów (Opolskie, gm. Namysłów)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15887127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27777292 15887127 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Ligota Górna (Opolskie, gm. Kluczbork)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15883507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675184 15883507 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tanowie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób szukających komfortu życia blisko natury.Budynek z 2009 roku, o powierzchni użytkowej 200 m2 (powierz...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 900 000 PLN (4 734 zł/m2)

6
3
401.31 m2
2009