• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 239

15883819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675998 15883819 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 265 m2 w idealnej lokalizacji na Górnym Mokotowie.To idealna propozycja dla Rodziny szukającej najwyższej...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (15 849 zł/m2)

5
-
265 m2
-
15888035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800760 15888035 CENA PODLEGA NEGOCJACJI + ELASTYCZNE WARUNKI ZAKUPUCena 79000000, cena do negocjacji! Płacisz jak Tobie wygodnie. Mogą być raty, spłata w formie prac budowlanych dla właściciela posesji oferty i propozycje zakupu mile widziane.KUPUJĄCY NIE PŁACI PRO...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

7 900 000 PLN (16 809 zł/m2)

6
1
470 m2
2001
15887329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27780859 15887329 Na sprzedaż nieruchomość z 2025 roku, stanowiąca jeden solidny budynek mieszkalny z dwoma całkowicie niezależnymi lokalami w układzie lustrzanego odbicia.Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Malachin, w gminie Czersk, województw...

Malachin (Pomorskie, gm. Czersk)

582 000 PLN (3 571 zł/m2)

4
1
163 m2
2024
15878941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602832 15878941 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na ustawnej działce o powierzchni 372 m² i stanowi doskonałą...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

490 000 PLN (5 326 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15865928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27305764 15865928 Twój dom z widokiem na taflę Jeziora Łowyńskiego zamieszkaj z rodziną lub przyjaciółmi!Marzysz o porannej kawie z widokiem na jezioro? Oferujemy wyjątkowy bliźniak w pierwszej linii brzegowej w malowniczym Łowyniu. To miejsce, gdzie natura zagląda d...

Łowyń (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

1 200 000 PLN (5 286 zł/m2)

5
2
227 m2
2025
15865259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27290396 15865259 Do sprzedaży niewielki murowany dom na działce o powierzchni około 70 m2 na działce 867 m2 w miejscowości Czechowice (gm. Żelechlinek).Dom do własnej aranżacji z częściowo rozpoczętym remontem. Można wydzielić 23 pokoje, oddzielną kuchnię lub aneks. ...

Czechowice (Łódzkie, gm. Żelechlinek)

239 000 PLN (3 414 zł/m2)

2
1
70 m2
1980
15824460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633232 15824460 Tylko do 30.04.2026: cena obniżona z 1 099 000 zł do *999 000 zł.(*Cena w przypadku zakupu bez wyposażenia i mebli)Nowoczesny segment 93 m² (102,85 m² ze skosami) gotowy do wprowadzenia Zgorzała, ul. StorczykowaSzukasz domu, do którego możesz wprow...

Zgorzała (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

999 000 PLN (10 742 zł/m2)

4
3
93 m2
2021
15752496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25166650 15752496 DO SPRZEDAŻY PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI WIDOMA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOM Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2. Dom ...

Widoma (Małopolskie, gm. Iwanowice)

650 000 PLN (6 566 zł/m2)

4
-
99 m2
2025
15648667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23274122 15648667 Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą nieruchomość - dom wolnostojący w podpoznańskim Kiekrzu. Na jednym poziomie jest duży, dobrze oświetlony salon z kominkiem rozprowadzającym ciepło w całym domu i z otwartą kuchnią. Są też aż trzy sypialnie i fajna, zr...

Kiekrz (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

980 000 PLN (10 208 zł/m2)

4
1
96 m2
2012
15527300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20534409 15527300 Dzień dobry, Oferuje na sprzedaż dom jedno lub dwurodzinny o powierzchni ok. 280 mkw (90+190) na chwile obecna do własnej aranżacji położony w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki, przy ul.Michała Wolskiego. Technologia budowy tradycyjna, murowan...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

650 000 PLN (2 321 zł/m2)

1
-
280 m2
1950
15526592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20518478 15526592 Parterowy dom z fotowoltaiką w spokojnej okolicy Zabrza – idealny dla rodziny!Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 100 m², usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 950 m². Dom jest podpiwniczony, z czterospadowym dache...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

599 000 PLN (5 990 zł/m2)

5
1
100 m2
1960
15844361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833213 15844361 Szukasz nieruchomości, która nie generuje kosztów prądu, a dodatkowo pozwala na prowadzenie biznesu tuż obok domu?Na sprzedaż mamy  wyjątkową posiadłość o powierzchni działki 1732 m², położoną w malowniczej i cichej miejscowości Nowa Róża (zaledwie 6...

Róża (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
1
160 m2
2011