• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 228

15712389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24421717 15712389 Dom nad jeziorem– OSIEKI koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy!Prezentujemy DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE dom w zabudowie bliźniaczej z 1996r, o powierzchni użytkowej 120,7m2, położony na 734-metrowej ogrodzonej działce, znajdującej s...

Osieki (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

4
2
120 m2
1996
15471565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom wolnostojący, wszystkie media , komunikacja. 19311661 15471565 Z dumą oferujemy na sprzedaż wyjątkową willę, usytuowaną na  działce o powierzchni 915 m². Dom składa się z dwóch kondygnacji naziemnych - przestronnego parteru oraz pierwszego piętra, a także piwnicy, co zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych i fun...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (7 429 zł/m2)

5
3
350 m2
2004
15065204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica przy rynku, Przemyśl 8677428 15065204 Kamienica bezpośrednio przy Rynku w Przemyślu - gotowa do wprowadzenia (tylko w naszym biurze) Można podzielić na 12 lokali mieszkalnych, 1 lokal użytkowy, piwnica użytkowa z projektem i zgodą na bezpośrednie zejście z chodnika (już wykonane przebici...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 950 000 PLN (1 958 zł/m2)

12
-
996 m2
-
15321190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wspaniały modrzewiowy Dwór z ogrodem i z 2 stawami 15716114 15321190 Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży unikatowy  Dwór modrzewiowy.Dwór drewniany o konstrukcji zrębowej i oszalowany, parterowy, z wysokim poddaszem przykrytym dachem czterospadowym kryty wiórem osikowym. Elewacja frontowa z pozornym boniowaniem 7...

Sulerzyż (Mazowieckie, gm. Glinojeck)

2 500 000 PLN (8 333 zł/m2)

6
-
300 m2
1825
15742393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24990530 15742393 Przeuroczy dom z dużą działką, garażem i basenem – Niedalino !Prezentujemy prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości– dostępną wyłącznie u Nas!Prezentowana posiadłość zlokalizowana jest w urokliwej miejscowości pełnej terenów zielonych, lasów i jezior...

Niedalino (Zachodniopomorskie, gm. Świeszyno)

1 319 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
152 m2
2021
15717138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24525572 15717138 OSIEKI!!! Dom nad jeziorem– OSIEKI koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy!Prezentujemy DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120,7m2, położony na 734-metrowej ogrodzonej działce, znajdującej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

4
2
120 m2
1996
15517205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pięknym ogrodem 4 pokoje Piaseczno 20304636 15517205 W ofercie na sprzedaż nowoczesny, zadbany nie wymagający nakładów finansowych dom w bardzo cichej zalesionej okolicy Piaseczna na uroczej działce z pięknym nie wymagającym pracy ogrodem. Piętrowy dom z dużym tarasem (50m2 - częściowo zadaszony) i pię...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 200 000 PLN (12 360 zł/m2)

4
3
178 m2
2004
15841704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju, 5 pok, boski ogród, oranżeria, las 26792878 15841704 Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce.Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie przyrody, spokój oraz śpiew ptaków. Dom otoczony jest pięknym, zagospod...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 480 000 PLN (7 048 zł/m2)

5
2
210 m2
1995
15535323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Małęczynie 120m2 20719367 15535323 Posiadamy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym.Obok również drugi taki sam dom na sprzedaż w tej samej cenie.Opis będzie dotyczył obu domów, każdy z nich w tej samej cenie 535 000 tys.Nieruchomość składa się z:- Salon+ ...

Małęczyn (Mazowieckie, gm. Gózd)

535 000 PLN (4 458 zł/m2)

3
1
120 m2
2023
14851845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem na Sadybie. 3397734 14851845 -SPRZEDAM- Duży dom wolnostojący do remontu. Dom z potencjałem.Dom podzielony na dwa oddzielne mieszkania.Na piętrze znajdują się:Salon z aneksem kuchennym, 2 przestronne sypialnie  oraz dodatkowy gabinet.Góra domu przeszła gruntowny remont kilka lat...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (23 333 zł/m2)

8
-
180 m2
1941
15117333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZEDWOJENNE KAMIENICE przy Dworcu PKP 10223763 15117333 PRZEMYŚL, PRZEDWOJENNE KAMIENICE UL.PLAC LEGIONÓW, UL. SOWIŃSKIEGO(TYLKO W NASZYM BIURZE) (Poniżej wersja angielska i ukraińska)2 kamienice czynszowe II kondygnacyjne, z poddaszem nieużytkowym, podpiwniczone (sprzedaż łączna). Skomercjalizowane.Lokal...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

2 990 000 PLN (1 357 zł/m2)

12
-
2204 m2
-
15859123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27164419 15859123 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowy, funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Baninie. Spacer wirtualny: https:doroch.plbpbaninobanino.htmlDom o powierzchni całkowitej 147m2, użytkowej 128m2.Parter:1. Wiatrołap: 5,05 m22. Korytar...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 060 000 PLN (7 211 zł/m2)

5
2
147 m2
2025