• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 229

15818472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26625304 15818472 Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej działkę nr 195 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonej w Cieszynie w woj. śląskim, zapisanej w KW nr BB1C000943604. ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

307 222 PLN (1 851 zł/m2)

5
-
166 m2
-
15871073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456567 15871073 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 46 części nieruchomości ...

Świdnica (Lubuskie, gm. Świdnica)

485 300 PLN (2 941 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15672992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23698717 15672992 Syndyk sprzeda nieruchomość – VI próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Anny Filipowicz Syndyk sprzeda z wolnej ręki udział wynoszący 12 części w prawie użytkowania wieczystego gruntu obejmującego działkę ewid...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

20 000 PLN (357 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15643458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23137753 15643458 Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową zabudowaną w Wielotów – I próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Justyny Sykała Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) prawo własności nieruchomoś...

Gubin (Lubuskie, gm. Gubin)

365 500 PLN (3 416 zł/m2)

3
-
107 m2
-
15665685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23580945 15665685 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Piotra Szczygieł osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1GGUp-s5152023 przed Sądem Rejonowym w Gliwicach, XII Wydział Gosp...

Gaszowice (Śląskie, gm. Gaszowice)

20 000 PLN (1 333 zł/m2)

3
-
15 m2
-
15598647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22147058 15598647 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Sylwii Mazur osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1OGUp-s2362023 przed Sądem Rejonowym w Opolu, V Wydział Gospodarczy, s...

Kędzierzyn-Koźle (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

110 600 PLN (687 zł/m2)

4
-
161 m2
-
15802243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26259422 15802243 Polecam !!! Ścisłe Centrum. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Książąt Pomorskich oraz blisko Miejskiego Rynku tuż przy dawnym młynie. Droga do budynku wiedzie przez most na tzw . kanale młyńskim. ...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

3 490 000 PLN (6 585 zł/m2)

12
-
530 m2
1900
15460085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19050143 15460085 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo ...

Łubowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

700 000 PLN (4 375 zł/m2)

5
2
160 m2
2024
15850508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26998145 15850508 Polecam do sprzedaży wyjątkową działkę o powierzchni 4 813 m2 z domem w prestiżowej dzielnicy Karpacza- Wilczej Porębie. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z symbolem MU2- dopuszczającym zabudo...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

3 000 000 PLN (15 000 zł/m2)

5
1
200 m2
1925
15815402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26609784 15815402 REZERWACJA OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! 511 893 075 Na sprzedaż dom wolnostojący o konstrukcji drewnianej, usytuowany na bardzo dużej działce o powierzchni 3558 m², w spokojnej i dobr...

Kwilcz (Wielkopolskie, gm. Kwilcz)

650 000 PLN (5 909 zł/m2)

4
2
110 m2
2008
15723635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24634663 15723635 Wyjątkowy dom w Puszczykowie ul. Wiosenna. Pow. użytkowa domu 245 m2 , pow. działki 2060 m2 Jeżeli marzysz o połączeniu przestronnego, wygodnego domu z bajkowym ogrodem, w otoczeniu natury i elegancki...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Kamieniec)

2 450 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
245 m2
2003
15681842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23866355 15681842 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! TEL 511 893 075 Polecam ofertę domu wolnostojącego w spokojnej okolicy ( Tarnowo, gmina Kostrzyn ), a jednocześnie świetnie skomunikowany z Kostrzynem i drogą Krajową 92. 
...

Tarnowo (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

860 000 PLN (7 963 zł/m2)

4
3
108 m2
2008