• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 220

15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15157091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11182830 15157091 W skrócie Dom wolnostojący z biurem + budynek magazynowy + miejsce na dodatkowe hale produkcyjnemagazyny działka 10300 m2 pierwszy budynek z biurem o pow. 448 m2, w tym 8 pokoi - 3 łazienki - wysoki standard wykończenia...

Sobiekursk (Mazowieckie, gm. Karczew)

2 670 000 PLN (5 494 zł/m2)

8
3
486 m2
-
15876688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27547584 15876688 z lat osiemdziesiątych, do remontu duży potencjał możliwość uzyskania dwóch lokali całkowicie podpiwniczony - w pomieszczeniach przyziemnych są okna ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
1
200 m2
1970
15712382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24421708 15712382 +Nieruchomość jest położona w okolicach letniej rezydencji rządowej w okolicach wypoczynkowej miejscowości Wilga. +Położona jest w malutkiej miejscowości, z dala od zgiełku, zjazd jest +Dojazd do nieruc...

Łaskarzew (Mazowieckie, gm. Łaskarzew)

900 000 PLN (3 600 zł/m2)

6
2
250 m2
1991
15599697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22176281 15599697 Dom jest położony przy ul. Przewodowej, mniej więcej w połowie między Wałem Miedzeszyńskim a torami. Znajduje się na styku Falenicy i Miedzeszyna. Dom posiada drewniano murowane ogrodzenie, zbudowane t...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (10 755 zł/m2)

5
2
265 m2
2001
15818472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26625304 15818472 Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej działkę nr 195 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonej w Cieszynie w woj. śląskim, zapisanej w KW nr BB1C000943604. ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

307 222 PLN (1 851 zł/m2)

5
-
166 m2
-
15871073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456567 15871073 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 46 części nieruchomości ...

Świdnica (Lubuskie, gm. Świdnica)

485 300 PLN (2 941 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15672992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23698717 15672992 Syndyk sprzeda nieruchomość – VI próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Anny Filipowicz Syndyk sprzeda z wolnej ręki udział wynoszący 12 części w prawie użytkowania wieczystego gruntu obejmującego działkę ewid...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

20 000 PLN (357 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15643458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23137753 15643458 Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową zabudowaną w Wielotów – I próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Justyny Sykała Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) prawo własności nieruchomoś...

Gubin (Lubuskie, gm. Gubin)

365 500 PLN (3 416 zł/m2)

3
-
107 m2
-
15665685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23580945 15665685 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Piotra Szczygieł osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1GGUp-s5152023 przed Sądem Rejonowym w Gliwicach, XII Wydział Gosp...

Gaszowice (Śląskie, gm. Gaszowice)

20 000 PLN (1 333 zł/m2)

3
-
15 m2
-
15598647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22147058 15598647 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Sylwii Mazur osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1OGUp-s2362023 przed Sądem Rejonowym w Opolu, V Wydział Gospodarczy, s...

Kędzierzyn-Koźle (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

110 600 PLN (687 zł/m2)

4
-
161 m2
-
15802243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26259422 15802243 Polecam !!! Ścisłe Centrum. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Książąt Pomorskich oraz blisko Miejskiego Rynku tuż przy dawnym młynie. Droga do budynku wiedzie przez most na tzw . kanale młyńskim. ...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

3 490 000 PLN (6 585 zł/m2)

12
-
530 m2
1900