• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 256

15868107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27364781 15868107 Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni działki 300 m² w konkurencyjnej cenie 920 000 PLN. Ten nowoczesny dom, który został ukończony w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

880 000 PLN (6 984 zł/m2)

2
-
126 m2
2025
15723678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24636029 15723678 Na sprzedaż dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Szczecina - Warszewa.Idealna lokalizacja - miejsce cenione za swoją wyjątkowe położenie - gratka inwestycyjna.Bliskość natury (Puszcza Wkrzańska), tereny spacerowe i rekreacyjne,...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 000 PLN (16 522 zł/m2)

5
1
115 m2
1930
15850129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szereg skrajny, działka 419m2, ul. Poziomkowa 26987742 15850129 KOMFORTOWY DOM W GDYNI DĄBROWA W BARDZO DOBRYM STANIE, SEGMENT ROGOWY, UL POZIOMKOWALOKALIZACJA:Gdynia Dąbrowa to dzielnica z pełnym zapleczem handlowo-usługowym, edukacyjnym i medycznym. W niedalekiej odległości pełna infrastruktura handlowo - usług...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 520 000 PLN (10 133 zł/m2)

6
2
150 m2
1993
15738037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24900710 15738037 Na sprzedaż dom do wykończenia z dużą działką i lasem Bogoniowice, woj. małopolskieOferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na dolinę, w miejscowości Bogoniowice k. Ciężkowic.Domlata 60te., 3 poziomy użytkowe...

Bogoniowice (Małopolskie, gm. Ciężkowice)

700 000 PLN (3 500 zł/m2)

11
-
200 m2
1980
15214169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12794865 15214169 Piękny, wybudowany w wysokim standardzie dom na dużej, 1450 m 2 działce. Dom się składa z sześciu pokoi, w tym duży salon z kominkiem i otwartą kuchnią. W bryle domu jest garaż jednostanowiskowy z zapleczem gospodarczym. Dom jest ocieplony wewnątrz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 100 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
2
220 m2
2000
15890661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27882900 15890661 Zapraszamy na dzień otwarty domu w sobotę, 23 maja. Zadzwoń i umów się na konkretną godzinę, aby w komfortowych warunkach poznać swoją przyszłą nieruchomość!Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 69,8 m², położonego w miejsco...

Błażejewo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

630 000 PLN (9 026 zł/m2)

3
2
69.8 m2
2017
15893222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27904386 15893222 Dom wolnostojący 277,23 m2 oraz obiekt z nowo wybudowaną stajnią 230 m2 z poddaszem do wykończenia w prestiżowej lokalizacji Niemcz z dwoma stawami ( możliwość zasypania) na działce 10021 m2 ( Można przebudować na apartamenty do wynajęcia...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

4 500 000 PLN (16 245 zł/m2)

5
-
277 m2
-
15875982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527245 15875982 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wolnostojącego domu o powierzchni całkowitej ok. 320 m² (pow. użytkowa z piwnicą ok. 260 m²), położonego w cichej i malowniczej części Gowarzewa (gm. Kleszczewo). To idealna lokalizacja w otoczeniu...

Gowarzewo (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

742 000 PLN (2 319 zł/m2)

7
2
320 m2
1995
15870419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27428119 15870419 Wyobraź sobie miejsce, w którym słyszysz własne myśli, nigdzie nie gonisz, nic nie musisz. Miejsce, gdzie spokój i harmonia to nowe synonimy luksusu. Możesz go zdefiniować po swojemu. Zapraszam do najspokojniejszej części Wałbrzycha - Lubiechowa.Dom ...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

2 400 000 PLN (8 571 zł/m2)

9
2
280 m2
1975
15812020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26454397 15812020 Fenomenalna przestrzeń do rozpoczęcia nowej historii. Nie szukaj dalej - to Twój wybór - zapraszam, Sinter House otwiera swoje drzwi.Lokalizacja: Malin, gm. Wisznia MałaSzukasz domu, który nie jest tylko budynkiem, ale prawdziwą przystanią spokoju? M...

Malin (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

2 999 000 PLN (14 488 zł/m2)

5
2
207 m2
2023
15873160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27513144 15873160 REZERWACJA Poniemiecki dom 183 m2 w zabudowie szeregowej, posadowiony na działce 600 m2 w Urazie, ok. 7 km od Obornik Śląskich i 20 km od Wrocławia. Dom składa się z następujących kondygnacji: PARTER ok. 88,6 m2 : 4 pokoje, kuchnia, łazienka z natr...

Uraz (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

297 000 PLN (1 188 zł/m2)

7
-
250 m2
1880
15894269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w Zgierzu na ul. Przedwiośnie 27937534 15894269 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Zgierza przy ul. Przedwiośnie. Nieruchomość usytuowana jest na imponującej działce o powierzchni 2089 m², otoczonej zielenią, licznymi drzewami oraz klimatycznym starodrzewem, który...

Zgierz (Rudunki) (Łódzkie, gm. Zgierz)

740 360 PLN (3 797 zł/m2)

5
1
195 m2
1960