• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 224

15893762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27919456 15893762 Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z sąsiadującą działką– Ratowice, ul. Chabrowa!. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom wraz z działką zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Ratowice, w gminie Czernica. Podstawo...

Czernica (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 259 999 PLN (7 925 zł/m2)

6
2
159 m2
2016
15893636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915333 15893636 Dom jednorodzinny na sprzedaż – Mirków, ul. Parkowa 157,63 m² działka 700 m² zaraz przy granicy miasta WrocławNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 157,63 m², położony w spokojnej części Mirkowa przy ul. Parkowej. Budyne...

Mirków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 099 000 PLN (5 950 zł/m2)

6
1
184.7 m2
1982
15893457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27911378 15893457 Długołękatarasx2domogródparkinghitokazja!Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m.Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu.Dom znajduje się na parterze oraz piętrze.Dom z 2 dużymi balkonami (10,28m +9,04m ł...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

679 000 PLN (6 789 zł/m2)

2
2
100.01 m2
1975
15891156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27889974 15891156 Dom Parterowy z basenem LuxPKPWrocław 20kmBez Prowizji %Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2, poddasze o powierzchni 100 M2 do adaptacji dodatkowo oraz wolnostojące pomieszczenie gospodarcze o powierzch...

Strzelin (Dolnośląskie, gm. Strzelin)

1 539 005 PLN (9 619 zł/m2)

4
2
160 m2
2020
15889753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 182,98m2 I Konstancin I zamknięte osiedle 27860856 15889753 Konstancin-Jeziorna Chylice 2 450 000 zł 182,98 m2 BEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 182,98 m2 z garażem w bryle budynku (prawnie lokal mieszkalny). Nie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 450 000 PLN (13 462 zł/m2)

5
3
182 m2
2026
15889097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27845226 15889097 Jagodnoszereg4pok.lux.ogródbalkonparkinghitPrezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy w zabudowie atrialnej zlokalizowane na granicy Jagodna i Wojszyc. Nieruchomość dwupoziomowa z 2023 roku składa się z pięknego, widnego salonu. Otwartej kuchni. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 249 000 PLN (15 117 zł/m2)

4
2
82.62 m2
2023
15734844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24845794 15734844 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej 140 m2 z dużym ogrodem, położonego na działce o powierzchni 347 m2 w d...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 720 000 PLN (12 286 zł/m2)

4
2
140 m2
1971
15894852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949799 15894852 Na sprzedaż dom parterowy – ul Michałowskiego!!Na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy położony w Kaliszu, idealny dla rodziny lub jako inwestycja.Opis nieruchomości:3–4 pokojeosobna kuchnia z jadalnią (po generalnym remoncie)łazienka z prysznicemmożl...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

728 900 PLN (5 205 zł/m2)

3
1
140.03 m2
1970
15894505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27944455 15894505 Dom w zabudowie bliźniaczej w jednym z najbardziej prestiżowych podwrocławskich przedmieść – Bielanach Wrocławskich.Dom o powierzchni netto 126,5 m2Powierzchnia działki: 450 m2Dom dwupiętrowy z 2007 roku, ciepły zimą, chłodny latem. Na parterze: duży...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 799 901 PLN (14 228 zł/m2)

4
2
126.5 m2
2007
15894381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27941933 15894381 Szereg tylko 1,5km za Wrocławiem Garaż Gotowy!.Klucze w biurze!Opiekun oferty : 517039990Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od Wrocławia. Nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle, idealna propo...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 299 990 PLN (9 890 zł/m2)

5
2
131.45 m2
2025
15894378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27941929 15894378 Jagodno5pok.ogródszeregokazjapompaciepłatopPiękne osiedle tuż przy Jagodnie osiem wygodnych domów szeregowych - wszystko w kameralnej atmosferze i spokojnym sąsiedztwie. Każdy z domów został zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkańców – wnętrza są ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

960 000 PLN (7 558 zł/m2)

5
-
127.01 m2
2025
15894302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27940333 15894302 WrocławokoliceKlecina5pok.premiumdombliźniakPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach pomies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025