• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 357

15694304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081028 15694304 Dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi Guzy, gm. Kowale OleckieNa sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w miejscowości Guzy, gm. Kowale Oleckie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 6567 m² i stanowi i...

Guzy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

340 000 PLN (2 787 zł/m2)

3
1
122 m2
1976
15625199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22715124 15625199 SZUKASZ DLA SIEBIE DOMU NAD MORZEM Z MOŻLIWOŚCIĄ ZARABIANIA PIENIĘDZY ? - TO TA OFERTA JEST DLA CIEBIENA SPRZEDAŻ DOM W KARWIEŃSKICH BŁOTACH OBOK KARWI ok 2 km OD MORZA I JEDNEJ Z NAJŁADNIESZYCH PLAŻY NAD BAŁTYKIEM z możliwościa wynajmu całorocznie.B...

Karwieńskie Błoto Pierwsze (Pomorskie, gm. Krokowa)

899 000 PLN (4 031 zł/m2)

10
4
223 m2
1998
15574277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21625141 15574277 Dom wolnostojący, dwu kondygnacyjny o powierzchni użytkowej160 m2, zlokalizowany w miejscowości Tarnowska Wola. Usytuowany na działce o powierzchni 3400 m2, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Dom w stanie deweloperskim do wykończenia według własnej ...

Tarnowska Wola (Łódzkie, gm. Lubochnia)

780 000 PLN (4 875 zł/m2)

5
1
160 m2
2018
15459175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19023170 15459175 Domek rekreacyjny, w otoczeniu lasu w pobliżu rzeki. Domek mieści się na terenie Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w gminie Sulejów,. W sąsiedztwie zabudowa rekreacyjna. Domek zlokalizowany w otoczeniu pięknych drzew i bardzo blisko rzeki Pilicy, ...

Biała (Łódzkie, gm. Sulejów)

120 000 PLN (3 636 zł/m2)

2
1
33 m2
1988
15449927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18821224 15449927 Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 380 m2, położona w doskonałej lokalizacji - Lublin, Sławin. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć miejsce zamieszkania z prowadzeniem działalności, jak również dla inwesto...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 670 000 PLN (4 395 zł/m2)

9
2
380 m2
1982
14932171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4987455 14932171 Przestronny, wolnostojący dom z oranżerią, o powierzchni 400 m2, usytuowany na działce 4695 m2. Oferujemy na sprzedaż Rezydencję, 7 pokojową, położoną w Dąbrowie Leśnej w Łomiankach. Budynek został wybudowany ok. 1996 r. w technologii tradycyjnej. Bu...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

4 100 000 PLN (10 250 zł/m2)

8
2
400 m2
1996
14673866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2942883 14673866 Kamienica z dużym podwórkiem i lokalami po remoncie do wynajmu lub jako lokata kapitału. Kamienica, którą państwu prezentujemy jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy wśród domków jednorodzinnych. Posiada odrębne 4 mieszkania które można wynająć, 3 ...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

650 000 PLN (2 708 zł/m2)

5
1
240 m2
1930
12100610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 535763 12100610 Duży, dwurodzinny dom w cichej i spokojnej okolicy Oferujemy Państwu duży dom położony w cichej okolicy.Wielkość budynku i jego położenie nadaje się idealnie dla dużej, wielopokoleniowej rodziny, lub do prowadzenia działalności gospodarczej, np. ag...

Franopol (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

850 000 PLN (3 386 zł/m2)

7
2
251 m2
2011
11760912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 450171 11760912 Dom w Piotrkowie Tryb. Gotowy do zamieszkania. Duża działka i budynek gospodarczy pod działalność. Dom mający 6 pokoi, 2 sypialnie i 2 łazienki o pow. całkowitej 275 m2 na działce ponad 3 tys m2 na przedmieściach Piotrkowa Trybunalskiego. Dom gotowy...

Piotrków Trybunalski (Łódzkie, gm. Piotrków Trybunalski)

2 000 000 PLN (7 273 zł/m2)

8
2
275 m2
2000
14490942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 130721 14490942 Dom w stanie surowym zamkniętym w Paradyżu z dużą działką w pięknej okolicy !!! Dom znajduje się w Paradyżu 2 minuty od szkoły, blisko sklepy, ryneczek i kościół. Dom jest w stanie surowym zamkniętym. Posiada na parterze 2 pokoje, kuchnie, łazienkę o...

Paradyż (Łódzkie, gm. Paradyż)

375 000 PLN (1 616 zł/m2)

6
2
232 m2
2000
15398830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662129 15398830 Ta wyjątkowa oferta to doskonała propozycja dla osób poszukujących domu w spokojnej, ale łatwo dostępnej lokalizacji, gdzie komfort spotyka się z naturą. Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na oglądanie tej nieruchomości, która może stać się Waszy...

Syski (Łódzkie, gm. Mniszków)

2 150 000 PLN (5 375 zł/m2)

7
1
400 m2
2013
13891690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2198399 13891690 Dom do wykorzystania komercyjnego i mieszkaniowego w centrum Przysuchy. Oferujemy Państwu dom składający się na parterze z powierzchni handlowej z bezpośrednim wejściem z ulicy, wc,kotłowni i pomieszczenia socjalnego.Na piętrze z pokoju,łazienki i ku...

Przysucha (Mazowieckie, gm. Przysucha)

329 000 PLN (2 938 zł/m2)

1
2
112 m2
1930