• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 359

15852254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27026885 15852254 Dom z zabudowaniami gospodarczymi na dużej działce 4038 m² Stożne, gm. Kowale OleckieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Stożne, w gminie Kowale Oleckie. Oferta obejmuje dom mieszkalny wr...

Stożne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

500 000 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
120 m2
1950
15819811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633121 15819811 Najbardziej poszukiwana oferta na rynku, wolnostojący wykończony dom parterowy. 4 pokoje,  aneks kuchenny, spiżarnia, salon 3 sypialnie , dwie łazienki, garderoba, pralnia w kotłowni, garaż w bryle budynku, taras, wiata na auto, altana i szklarnia.  ...

Marynino (Mazowieckie, gm. Serock)

1 100 000 PLN (6 962 zł/m2)

4
1
158 m2
2023
15746108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25069741 15746108 Dom jednorodzinny, przeznaczony do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Budynek o powierzchni użytkowej 146,76 m2, stanowi dobudowę do istniejącego sąsiedniego budynku. Usytuowany na działce o powierzchni 256 m2. Dom murowany z 2...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

520 000 PLN (3 562 zł/m2)

5
2
146 m2
2004
15740313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24949907 15740313 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Ryżki, gm. ŁukówWięcej zdjęć nieruchomości dostępnych jest na stronie Metrohouse link do ogłoszenia https:metrohouse.plSDNOME462Oferujemy przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny ...

Ryżki (Lubelskie, gm. Łuków)

939 000 PLN (5 188 zł/m2)

5
2
181 m2
2015
15694304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081028 15694304 Dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi Guzy, gm. Kowale OleckieNa sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w miejscowości Guzy, gm. Kowale Oleckie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 6567 m² i stanowi i...

Guzy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

340 000 PLN (2 787 zł/m2)

3
1
122 m2
1976
15625199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22715124 15625199 SZUKASZ DLA SIEBIE DOMU NAD MORZEM Z MOŻLIWOŚCIĄ ZARABIANIA PIENIĘDZY ? - TO TA OFERTA JEST DLA CIEBIENA SPRZEDAŻ DOM W KARWIEŃSKICH BŁOTACH OBOK KARWI ok 2 km OD MORZA I JEDNEJ Z NAJŁADNIESZYCH PLAŻY NAD BAŁTYKIEM z możliwościa wynajmu całorocznie.B...

Karwieńskie Błoto Pierwsze (Pomorskie, gm. Krokowa)

899 000 PLN (4 031 zł/m2)

10
4
223 m2
1998
15574277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21625141 15574277 Dom wolnostojący, dwu kondygnacyjny o powierzchni użytkowej160 m2, zlokalizowany w miejscowości Tarnowska Wola. Usytuowany na działce o powierzchni 3400 m2, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Dom w stanie deweloperskim do wykończenia według własnej ...

Tarnowska Wola (Łódzkie, gm. Lubochnia)

780 000 PLN (4 875 zł/m2)

5
1
160 m2
2018
15459175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19023170 15459175 Domek rekreacyjny, w otoczeniu lasu w pobliżu rzeki. Domek mieści się na terenie Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w gminie Sulejów,. W sąsiedztwie zabudowa rekreacyjna. Domek zlokalizowany w otoczeniu pięknych drzew i bardzo blisko rzeki Pilicy, ...

Biała (Łódzkie, gm. Sulejów)

120 000 PLN (3 636 zł/m2)

2
1
33 m2
1988
15449927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18821224 15449927 Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 380 m2, położona w doskonałej lokalizacji - Lublin, Sławin. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć miejsce zamieszkania z prowadzeniem działalności, jak również dla inwesto...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 670 000 PLN (4 395 zł/m2)

9
2
380 m2
1982
14932171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4987455 14932171 Przestronny, wolnostojący dom z oranżerią, o powierzchni 400 m2, usytuowany na działce 4695 m2. Oferujemy na sprzedaż Rezydencję, 7 pokojową, położoną w Dąbrowie Leśnej w Łomiankach. Budynek został wybudowany ok. 1996 r. w technologii tradycyjnej. Bu...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

4 100 000 PLN (10 250 zł/m2)

8
2
400 m2
1996
14673866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2942883 14673866 Kamienica z dużym podwórkiem i lokalami po remoncie do wynajmu lub jako lokata kapitału. Kamienica, którą państwu prezentujemy jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy wśród domków jednorodzinnych. Posiada odrębne 4 mieszkania które można wynająć, 3 ...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

650 000 PLN (2 708 zł/m2)

5
1
240 m2
1930
12100610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 535763 12100610 Duży, dwurodzinny dom w cichej i spokojnej okolicy Oferujemy Państwu duży dom położony w cichej okolicy.Wielkość budynku i jego położenie nadaje się idealnie dla dużej, wielopokoleniowej rodziny, lub do prowadzenia działalności gospodarczej, np. ag...

Franopol (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

850 000 PLN (3 386 zł/m2)

7
2
251 m2
2011