• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 350

13891898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2198800 13891898 Bardzo atrakcyjnie położony dom z dużą działką. W najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkalna, pola, las i rzeka Pilica, w dalszej okolicy Zalew Sulejowski, Sulejowski Park Krajobrazowy. Wspaniałe miejsce na letni wypoczynek lub budowę ...

Smardzewice (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

450 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
54 m2
1950
13891458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2197951 13891458 Duży wielofunkcyjny dom w cichej i spokojnej miejscowości Mniszków powiat, opoczyński. Oferujemy Państwu piętrowy dom z użytkowym poddaszem i podpiwniczeniem. Na działce o powierzchni ponad 1000 m 2. Ogrzewany kotłem na gaz miejski , oraz nieza...

Mniszków (Łódzkie, gm. Mniszków)

950 000 PLN (2 405 zł/m2)

7
1
395 m2
2012
14638093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 153668 14638093 Dom 130 m 2 na działce 1029 m 2, na osiedlu Mickiewicza. Niebanalny dom o powierzchni użytkowej 130 m 2, na działce 1029 m 2, na osiedlu Mickiewicza. Okolica cicha i spokojna jednak blisko centrum. Dom wykończony w drewnie, podłogi, schody, sufity na...

Piotrków Trybunalski (Łódzkie, gm. Piotrków Trybunalski)

780 000 PLN (6 142 zł/m2)

5
2
127 m2
1992
14565015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 142039 14565015 Dom do własnej aranżacji na 16 arowej działce w Bukowej 10 km. od centrum Bełchatowa. Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 133 m 2 w stanie surowym, pobudowany w 2014r. W 2021 roku na połowie budynku wykonano pokrycie dachowe. Dom w spokojnej,...

Bukowa (Łódzkie, gm. Bełchatów)

310 000 PLN (2 331 zł/m2)

3
1
133 m2
2014
14492620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 130882 14492620 Piętrowy dom z mieszkalnym parterem, położony na cichym i spokojnym osiedlu Radomska. Oferujemy do sprzedaży dom o łącznej powierzchni 166,94m2. Nieruchomość usytuowana jest na ogrodzonej działce z zadbanym ogródkiem. Dom ma wygodny układ pomieszcze...

Radomsko (Łódzkie, gm. Radomsko)

562 000 PLN (3 386 zł/m2)

6
2
166 m2
1995
12956052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 86481 12956052 Dom jednorodzinny podpiwniczony z garażem i poddaszem użytkowym na działce 703 m2. Na parterze znajdują się trzy pokoje kuchnia i łazienka, na poddaszu cztery pokoje i łazienka do wykończenia.. Dom jest gotowy do wprowadzenia. Podwórko zadbane z ogro...

Wąwał (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

550 000 PLN (3 022 zł/m2)

7
2
182 m2
1990
15226614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13239465 15226614 Budynek zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy Tomaszowa Mazowieckiego. Usytuowany na działce o powierzchni 548 m2. Powierzchnia użytkowa budynku 235,20 m2. W ostatnich latach budynek przeszedł remont, zostało założone ogrzewanie gazowe z sieci...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

699 000 PLN (2 974 zł/m2)

4
2
235 m2
1989
13891527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2198228 13891527 Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni mieszkalnej 132 m2. Nieruchomość zlokalizowana na działce o powierzchni 243 m2. Cała powierzchnia użytkowa domu wynosi około 360 m2. Posiada duże poddasze użytkowe do zaadaptowania. Dom ogrodzony z trwałą bramą...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

690 000 PLN (1 917 zł/m2)

5
2
360 m2
2009
12290301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 699471 12290301 Atrakcyjna nieruchomość z dala od miejskiego zgiełku. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w bardzo urokliwym miejscu. Dom znajduję się na działce o powierzchni 2300 m2, w miejscowości Trzciniec. Składają się na niego cztery pokoje, dwie...

Pajęczno (Łódzkie, gm. Pajęczno)

478 000 PLN (2 988 zł/m2)

4
2
160 m2
1965
14446926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 128109 14446926 Przestronna działka 12 700 m2, z warunki zabudowy, pod dom opieki, seniora na 120 osób! Dom drewniany do odbudowy, po nadpaleniu, położony na pięknej działce o powierzchni 12 700 m2, z własnym stawem, oraz dwoma ceglanymi budynkami gospodarczymi. W ...

Wólka Dańkowska (Mazowieckie, gm. Błędów)

625 000 PLN (9 766 zł/m2)

2
-
64 m2
1950
14439092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 127686 14439092 Piętrowy dom posadowiony na niedużej działce z możliwością aranżacji poddasza. Dom posiada piętro oraz poddasze z możliwością aranżacji na pokoje mieszkalne. Na parterze znajdują się duży salon, kuchnia, łazienka, pokój, hall i weranda. Na pierwszym ...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

650 000 PLN (2 372 zł/m2)

5
2
274 m2
1991
15688061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w Liniewie! 23979726 15688061 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atrakcyjny dom w centrum Liniewa poleca się do sprzedaży!Lokalizacja:Nieruchomość znajduje się w Liniewie - jest to wieś pogranicz...

Liniewo (Pomorskie, gm. Liniewo)

679 000 PLN (3 158 zł/m2)

5
1
215 m2
1970