• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 75

15856179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27084372 15856179 60-003 Poznań (Grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy . Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przest...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

995 000 PLN (398 zł/m2)

-
-
2500 m2
-
15741062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24962338 15741062 60-003 Poznań (Grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy . Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przest...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 401 000 PLN (489 zł/m2)

-
-
9000 m2
-
15861792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27212895 15861792 Przepiękna działka o powierzchni 6000m2 (ostatnia na reprezentacyjnym miejscu) Poznań Strzeszyn  Z pozwoleniem na budowę Nieruchomośc - ostatnia działka w niepowtarzalnej lokalizacji, otoczona lasem, w pobliżu jezioro Rusalka i j. Strzeszynek oraz j....

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15567784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21502510 15567784 Poznań : Smochowice - Krzyżowniki  ul. BraniewskaMyśliborska  obowiązujący plan miejscowy : teren przeznaczony pod rekreację  i sport , działka jest ogrodzona  o pow. 1572 m2  wymiary : 30x50  media w ulicy  działka opłotowana  wolna od zaraz  cena ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 500 000 PLN (954 zł/m2)

-
-
1572 m2
-
15400049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17684194 15400049 Poznań - Morasko ; działka nr 301 o pow. 2.7017 ha ; w planie miejscowym tereny zielone ; cena : 45 zł m2 ; wolne od zaraz ; kontakt: 780213909 618537865 [email protected] HANDOM Nieruchomości - Poznań, ul.Wagrowska 2 , lok 004 , www.handom.pl Oferta...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 215 765 PLN (45 zł/m2)

-
-
27017 m2
-
15277597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 14537451 15277597 Nr oferty w biurze 123898. 60-189 Poznań ul. Bukowska, dzielnica (Grunwald) Ławica. Cena: 1.600.000 zł (2.083 złm2). Odległość od centrum Poznania 7 km. Działka o pow. 768 m2 położona na przeciwko portu lotniczego Ławica. Działka z aktualny...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 600 000 PLN (2 083 zł/m2)

-
-
768 m2
-
15860892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27187122 15860892 Zapraszamy do zakupu działki o pow. 822 m2 położonej przy ul. Sytkowskiej. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Rusałka i Lasku Golęcińskiego. Doskonała komunikacja z centrum Poznania:kolej Metropolitalna - 5 minut dziel...

Poznań (Golęcin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

750 000 PLN

-
-
822 m2
-
15693709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24072088 15693709 Przedstawiam ofertę sprzedaży działki nr 64 (arkusz mapy 38) o pow. 800 m2, położonej w Poznaniu przy ulicy Wadowickiej 7 (rejon Marlewo). Dla działki zostały wydane 2 decyzje o warunkach zabudowy:1) dla inwestycji polegającej na budowie budynku mies...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 000 PLN

-
-
800 m2
-
15876824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27557330 15876824 Na sprzedaż działka ROD - ul. Bukowska 175 - Rodzinne Ogródki Działkowe im. 2 Armii Wojska PolskiegoOferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę ROD o powierzchni 423 m². Działka znajduje się tuż przy bramie wjazdowej od strony ul. Bukowskiej, co zapewnia ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

55 000 PLN

-
-
423 m2
-
15489995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19731677 15489995 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻZapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki w Poznaniu (Nowe Miasto, Szczepankowo), zlokalizowanej przy ul. Wdzięcznej.Teren jest w MPZP UCHWAŁA NR XV147VI2011w uchwale oznaczony symbolami MN, co oznacza terenu zabudowy mieszk...