• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Skierniewice

Znalezionych ofert: 54

15883761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675710 15883761 Na sprzedaż kompleks 7 działek położony przy ul. Kasztanowej w Skierniewicach.Oferta dla inwestora - działki sprzedawane razem.Każda z działek o powierzchni ok 580m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok 24x24. Działki są w trakcie wydawa...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

850 000 PLN

-
-
4036 m2
-
12057824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 83578 12057824 Działka leśna z 80-letnim drzewostanem z przewagą sosny. Nie ma możliwości budowy domu. Działka zlokalizowana jest w Budach Grabskich.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854) Oferta wysłan...

Skierniewice (Budy grabskie) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

50 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15446195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18749877 15446195 Bardzo ładna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przewidującym min. budowę domu jednorodzinnego. W drodze prąd i sieć wodna. działka o wymiarach 23x156 m i powierzchni 3575 m 2 . Bardzo dobra lokalizacja ok. 3km od gra...

Skierniewice (Mokra lewa) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

178 750 PLN

-
-
3575 m2
-
15872863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27502937 15872863 Na sprzedaż - działka rolno leśna o powierzchni 1 238 metrów kwadratowych, zlokalizowana w malowniczym Skierniewicach, przy ulicy Romualda Sulińskiego. Cena nieruchomości wynosi 120 000 PLN, co daje atrakcyjną stawkę 96 PLN za metr kwadratowy.Wyjątk...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

120 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
1238 m2
-
15882065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27656123 15882065 Na sprzedaż atrakcyjna działka o regularnym, zbliżonym do kwadratu kształcie (31 x 38 m), oferująca doskonałe możliwości zabudowy oraz wyjątkowy komfort przyszłego życia.Nieruchomość wyróżnia się starannie zachowanym zadrzewieniem (dorodne świerki), ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

496 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1182 m2
-
15876156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532338 15876156 Działka budowlana 732 m² Skierniewice, WidokNieruchomość znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, w cichej, kameralnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Działka jest uzbrojona i daje duże możliwości zagospodarowania. Dodatkowym atutem jest moż...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

270 000 PLN (369 zł/m2)

-
-
732 m2
-
15870428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27428415 15870428 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 2000 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 717 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

717 000 PLN (359 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15870336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27427144 15870336 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,600 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 485 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

485 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15858150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27139969 15858150 Nieruchomość rolna z bezpośrednim dostępem do rzeki Rawki o powierzchni 15362m2 składająca się z dwóch działek 1.10752m2, 2. 4610m2. Teren szczególnego zagrożenia powodzią, na którym prawdopodobieństwo wystąpienia po...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

138 258 PLN

-
-
15362 m2
-
15791331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25989767 15791331 Nieruchomość położona w pobliżu ul. Armii Krajowej posiadająca dostęp do drogi publicznej z dwóch krawędzi. Działka o nr ewidencyjnym 1314, łącznej powierzchni 513 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 9,43m44,9 m. teren o symbolu 3.109., ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

135 000 PLN

-
-
513 m2
-
15858140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27139945 15858140 Działka na osiedlu Starbacicha. Nieruchomość położona przy drodze wewnętrznej składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o nr 286 i 287, łącznej powierzchni 2040 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 47,3m44,6 m. Istnieje możl...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

510 000 PLN

-
-
2040 m2
-
14923825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4787281 14923825 Działka budowlana 5560m2 w Skierniewicach. Działka w kształcie prostokąta 51x120 m. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego tereny przeznaczono do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (można zbudować budynek wolnostojący albo budynek w ...