• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Skierniewice

Znalezionych ofert: 54

15870429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27428414 15870429 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,700 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 510 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

510 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15887975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27797895 15887975 Prezydent Miasta Skierniewiceogłasza PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości położonej w Skierniewicach przy ulicy GranicznejPrzedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość oznaczona numerem działki 4455 o powierzchni 1,1312 ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 140 000 PLN

-
-
11312 m2
-
14748918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 178109 14748918 Działka usługowo-mieszkaniowa usytuowana w idealnym miejscu - wzdłuż drogi. Idealna ekspozycja na widok przejeżdżających drogą, fantastyczne miejsce pod wszelkie konstrukcje podtrzymujące reklamy. Bardzo fajne miejsce na sprzedaż materiałów budowlany...

Skierniewice (Sierakowice prawe) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

260 000 PLN

-
-
5200 m2
-
14180134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 105049 14180134 Piękna narożna działka pod miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan dopuszcza: budowę sieciowego pawilonu handlowego o powierzchni do 1000 m 2 , budowę trzykondygnacyjnych bloków mieszkalnych, segmentów lub domów jednorodzinnych, wszys...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

782 000 PLN

-
-
4600 m2
-
13809116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 4014 13809116 Działka rolna z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość za budowy tylko na powiększenie gospodarstwa, czyli dla każdego kto posiada lub dzierżawi ponad hektar przeliczeniowy ziemi. Lokalizacja bardzo fajna blisko zalew.Pośrednik...

Skierniewice (Balcerów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

120 000 PLN

-
-
3600 m2
-
13783883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 100116 13783883 Piękna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan przewiduje budowę hali lub innego obiektu o wysokości do 20 m. Działka jest w bardzo dobrej lokalizacji blisko do komunikacji miejskiej. Do działki dochodzi droga asfaltow...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 140 000 PLN

-
-
7600 m2
-
13931095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2240207 13931095 Dojazd wspólna drogą o szer. 10m, wjazd z ul. Trzcińskiej, teren płaski, suchy Działka prostokątna o wym. 30x43 daje możliwość zbudowania całkiem dużego domu parterowego lub z poddaszem użytkowym. W drodze sieć, wodna, gazowa, kanalizacja i prąd. W p...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

300 000 PLN (231 zł/m2)

-
-
1298 m2
-
13931099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2240167 13931099 Dojazd wspólna drogą o szer. 10m, wjazd z ul. Trzcinskiej, teren płaski, suchy Działka prostokątna o wym. 30x43 daje możliwość zbudowania całkiem dużego domu parterowego lub z poddaszem użytkowym. W drodze sieć, wodna, gazowa, kanalizacja i prąd. W p...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

300 000 PLN (231 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
14048042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 102563 14048042 Dobra lokalizacja działki przy ul. Zwierzynieckiej, w pobliżu terenów leśnych. Dogodny dojazd do centrum po wybudowaniu wiaduktu i ronda (okolice roku 2022-23). Działka uzbrojona w media. Drugi rząd zabudowy zmniejsza oddziaływanie hałasowe. Możliwo...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

465 000 PLN (930 zł/m2)

-
-
500 m2
-
13899882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2206921 13899882 Las w pobliżu torów kolejowych oraz osiedla domów jednorodzinnych osiedla Rawka. Bardzo dobry dojazd z drogi asfaltowej i ok. 100 m drogą gruntową. W lesie drzewa iglaste ok. 80 letnie. W pobliżu sieć wodociągowa i energia elektryczna. Bardzo dobra i...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

100 000 PLN (11 zł/m2)

-
-
8837 m2
-
15100363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9811750 15100363 Działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji w Skierniewicach Mam do zaoferowania działkę budowlaną w Skierniewicach, znajdującą się na ulicy Kasztanowej. Jest to bardzo dobra lokalizacja, cicha, spokojna okolica, blisko lasu. Możemy spotkać jelenie...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

380 000 PLN (53 zł/m2)

-
-
7113 m2
-
14994160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 6295098 14994160 Działka budowlana inwestycyjna idealna dla dewelopera w Skierniewicach Posiadam do sprzedaży działkę budowlaną idealną dla dewelopera. Działka znajduje się na osiedlu Widok w Skierniewicach, szerokość działki to 11 m. W drodze kanalizacja, woda i pr...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

384 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1269 m2
-