• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 100

15633611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22898580 15633611 Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 1148m2. w prestiżowej dzielnicy Szczecina. Działka jest w kształcie prostokąta. Ma ona bardzo kameralne usytuowanie zapewniając właścicielom intymność. Dojazd drogą częściowo utwardzoną. Na terenie obow...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 905 680 PLN (1 660 zł/m2)

-
-
1148 m2
-
15883228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673703 15883228 Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie.Najważniejsze informacje: Powierzchnia działki: 1200 m², Miejscowy Plan Zagospodarowania Przes...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
14555696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2861601 14555696 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Szczecin-Skolwin, obr. Nad Odrą, o powierzchni 3074 m2. Użytek R IIIa pow. 3074 m2.Brak planu zagospodarowania przestrzennego. ( w opracowaniu, projekt pod funkcję zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (133 zł/m2)

-
-
3074 m2
-
15883152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673556 15883152 ŚWIETNA OFERTA - TYLKO u NAS!!Wydane warunki zabudowy dot. budowy dwóch budynków jednorodzinnych dwulokalowych, wysokość zabudowy 8-9m, dachy 30-45 stopni, szerokość elewacji frontowej 9,5 - 14,5m, teren przewidziany na zabudowę to ok. 1750m2 - zał. ...

Szczecin (Skolwin), Inwalidzka

549 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
15657 m2
-
15636359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22960820 15636359 Oferujemy działkę o powierzchni 1357 m², położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Najważniejsze atuty nieruchomości: •Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny •Media dostępne bezpośrednio przy działce ...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

422 240 PLN (280 zł/m2)

-
-
1508 m2
-
15711796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24408370 15711796 Do kupienia działka w atrakcyjnej cenie (tylko 150 złm2).Działka o powierzchni 4210 m2, idealna pod budownictwo jednorodzinne lub jako inwestycja.Zalety lokalizacji:asfaltowa droga dojazdowa do działki (oświetlenie - latarnie miejskie),media - miejsk...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

631 500 PLN (150 zł/m2)

-
-
4210 m2
-
12424200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 28804 12424200 Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w dzielnicy Gumieńce, m. Szczecin o powierzchni 1.0593 ha.Działka zlokalizowana w rejonie ul. Europejskiej. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dla działki brak planu zagospodarowania pr...

Szczecin (Gumieńce), Zuzanny

265 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
10593 m2
-
15519127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20356511 15519127 Działka o powierzchni 3778 m2 położona na Skolwinie w lewobrzeżnej części Szczecina.Dla działki zostały wydane warunki dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej obejmującej trzy budynki wielorodzinne wraz z zagospodarowaniem terenu, wbudowanym garaże...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 000 PLN (556 zł/m2)

-
-
3778 m2
-
15552095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21006467 15552095 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Wśród ciszy i spokoju, z pięknym widokiem na rozlewiska Odry oraz jezioro Dąbie. Działka należy do kompleksu Bajkowe Wzgórze, co idealnie oddaje panujący tam klimat. Działka leżąca na terenach obowiązują...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (499 zł/m2)

-
-
800 m2
-
14119251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 103673 14119251 Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym działka w dzielnicy Zdroje. Całość gruntu to powierzchnia ok. 7500 m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany pod zabudowę usługową ilub zabudowę mieszkaniową z dopuszczenie...

Szczecin (Zdroje), Walecznych

1 500 000 PLN (201 zł/m2)

-
-
7474 m2
-
15748145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25105550 15748145 Nowa niższa cena!!!Działka inwestycyjna pod budownictwo wielomieszkaniowe – idealna oferta dla dewelopera!Przedstawiamy unikalną działkę o powierzchni 10,010 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji osiedla Bukowo, idealną pod realizację inwestycji mie...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 293 290 PLN (329 zł/m2)

-
-
10010 m2
-
15734795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24842761 15734795 Działka o powierzchni 2700 m2 z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej położona w Szczecinie Dąbiu.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Przeznaczenie terenu: zabudowa usługowa; dopuszcza się produkcję, składy, magazyny....

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 890 000 PLN (700 zł/m2)

-
-
2700 m2
-