• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 100

15748145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25105550 15748145 Nowa niższa cena!!!Działka inwestycyjna pod budownictwo wielomieszkaniowe – idealna oferta dla dewelopera!Przedstawiamy unikalną działkę o powierzchni 10,010 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji osiedla Bukowo, idealną pod realizację inwestycji mie...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 293 290 PLN (329 zł/m2)

-
-
10010 m2
-
15734795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24842761 15734795 Działka o powierzchni 2700 m2 z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej położona w Szczecinie Dąbiu.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Przeznaczenie terenu: zabudowa usługowa; dopuszcza się produkcję, składy, magazyny....

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 890 000 PLN (700 zł/m2)

-
-
2700 m2
-
13667925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 98941 13667925 Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym działka w dzielnicy Zdroje. Całość gruntu to powierzchnia 6266 m2, składająca się z dwóch działek o powierzchniach 2147m2 i 4119m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany po...

Szczecin (Zdroje), Walecznych

2 000 000 PLN (319 zł/m2)

-
-
6266 m2
-
13587796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16961 13587796 Teren budowlany o powierzchni 4740 m2 z wydanymi warunkami zabudowy , projektem budowlanym 4 budynków jednoklatkowych- po 6 lokali mieszkalnych na każdej kondygnacji, garaże w części podziemnej, 3 kondygnacje mieszkalne + kondygnacja strychowa łącz...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 318 000 PLN (700 zł/m2)

-
-
4740 m2
-
15297048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15101483 15297048 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność.Działka jest w trakcie podziału, cena w ofercie dotyczy sprzedaży 1200m2. Jeżeli będzie chęć zakupu większego lub mniejszego metrażu to cena adekwatnie do powierzchni wzrośnie bądź zmaleje...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

390 000 PLN (325 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15763589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25429999 15763589 Wyjątkowa Działka Budowlana w Skolwinie (1130 m²) – Idealna pod Twój Dom z Widokiem!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1130 m2, zlokalizowanej na wzniesieniu w Skolwinie, w okolicy ulicy Karpa...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (353 zł/m2)

-
-
1130 m2
-
15744850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25047182 15744850 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 803 m², zlokalizowana w dzielnicy Szczecin Bukowo, przy ulicy Cykady.Opis nieruchomości: Przeznaczenie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Uzbrojenie: Woda na działce, prąd i gaz w drodze. Wymagana...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN

-
-
803 m2
-
15795016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26087708 15795016 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 813 m², położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szczecina – tuż przy Puszczy Bukowej.To miejsce, które zachwyca ciszą, zapachem lasu i poczuciem prywatności.Działka znajduje się na kam...

Szczecin (Żydowce-klucz) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

330 000 PLN

-
-
813 m2
-
13304927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 1594901 13304927 Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w dzielnicy Gumieńce, m. Szczecin o powierzchni 1.0593 ha.Działka zlokalizowana w rejonie ul. Europejskiej. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dla działki brak planu zagospodarowania pr...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

265 000 PLN

-
-
10593 m2
-
15506881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20090279 15506881 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Szczecin-Skolwin, obr. Nad Odrą, o powierzchni 3074 m2. Użytek R IIIa pow. 3074 m2.Brak planu zagospodarowania przestrzennego. ( w opracowaniu, projekt pod funkcję zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...