• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 67

12962743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1271588 12962743 Na sprzedaż lokal przy jednej z ważniejszych ulic handlowych w Bydgoszczy . Ciąg pieszych przez cały dzień. Atutem są 2 bezpłatne miejsca parkingowe na terenie kamienicy dla właściciela lokalu. Lokal znajduje się na parterze odrestaurowanej ka...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 030 000 PLN (12 875 zł/m2)

11
-
80 m2
-
15020737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7070434 15020737 Do sprzedaży polecamy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 60m 2 w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany na niskim parterze odrestaurowanej kamienicy; składa się z przestronnej sali (możliwość podziału na dwa biura) oraz pomieszczeń soc...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

199 000 PLN (3 317 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15729395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24761596 15729395 Do sprzedaży polecamy nowoczesny obiekt handlowo -usługowy w doskonałej lokalizacji na bydgoskim Miedzyniu. Obiekt o powierzchni 270 m 2 ; 3 piętra po 90 m 2 każde , usytuowany na działce o powierzchni 230 m 2 . Parking zarówno z przodu i z ty...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 900 000 PLN (7 037 zł/m2)

11
-
270 m2
2015
13324061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 1613813 13324061 Na sprzedaż proponujemy atrakcyjny lokal magazynowo - handlowy o powierzchni 833m 2 w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się w przyziemiu, na terenie ogrodzonym. Na jego metraż składa się powierzchnia handlowa, magazynowa, biurowa, sala k...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 000 PLN (1 681 zł/m2)

11
-
833 m2
-
15835577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26711062 15835577 Polecam do sprzedaży funkcjonalny obiekt produkcyjno- magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni 1342 m², zlokalizowany na 1 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku w Bydgoszczy (Bartodzieje Bydgoszcz Wschód). POWIERZCHNIA: ok. 1160 m&su...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (708 zł/m2)

11
-
1342 m2
1960
15876663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27544502 15876663 Budynek biurowo- usługowy po kapitalnym remoncie, o całkowitej powierzchni 450 m2, elegancki i w całości klimatyzowany. Wysoki standard wykończenia elementów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Elegancka aranżacja w bieli. Parter i piętro 353 m2 to : ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 200 000 PLN (7 273 zł/m2)

11
-
440 m2
-
14960365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 5600972 14960365 Na sprzedaż stary, piękny budynek na Prądach o wielkim potencjale. Budynek czterokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, wybudowany około 1900 roku. Mieszczący się na działce budynek z powodu braku MPZP może zostać przeznaczony na różnego...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

849 000 PLN (1 552 zł/m2)

11
-
547 m2
1900
15763849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25433841 15763849 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego - Salon Fryzjerski w Centrum Bydgoszczy Nieruchomość 44m2 składa się z dwóch dużych pomieszczeni na dwóch poziomach. Dodatkowo na każdym poziomie toaleta wraz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

345 000 PLN (7 841 zł/m2)

11
-
44 m2
-
9957492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 44230 9957492 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Centrum o powierzchni użytkowej 43m2. Lokal znajduje się w oficynie kamienicy. Powierzchnię można dostosować do własnych potrzeb. Lokal posiada duże witryny. Media:...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

230 000 PLN (5 349 zł/m2)

11
-
43 m2
-
15886101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce postojowe w hali garaż.-Ułańska-BEZ PCC 27748165 15886101 Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej - Bydgoszcz, ul. Ułańska 10Oferuję na sprzedaż wygodne i przestronne miejsce postojowe zlokalizowane w hali garażowej przy ul. Ułańskiej 10 w Bydgoszczy. Idealna propozycja zarówno dla mieszkańców okolic...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

39 000 PLN (2 786 zł/m2)

11
-
14 m2
2024
15877681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal idealny na kancelarię, biuro, mieszkania 27576184 15877681 Prestiżowy lokal w sercu Bydgoszczy 156 m² kamienicaWyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Bydgoszczy, przy ul. Śniadeckich - zaledwie kilka kroków od reprezentacyjnej ul. Gdańskiej.Lokal o powierzchni 156,2 m² mieści się w odrestau...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

849 000 PLN (5 442 zł/m2)

6
-
156 m2
1920
15792601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26024890 15792601 Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż - Szwederowo, Bydgoszcz Cena: 280 000 zł Powierzchnia: 91 m² Cena za m²: 3 076 zł Dwie kondygnacje - parter + piętro Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

280 000 PLN (3 077 zł/m2)

11
-
91 m2
1981