• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 67

15829100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26645262 15829100 Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowy w ścisłym centrum miasta! Oferujemy dwa nowoczesne lokale handlowo-usługowe o powierzchni ok. 80 m² każdy, zlokalizowane na parterze nowego budynku mieszkalnego, przy ruchliwej, doskonale widocznej...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

711 000 PLN (9 000 zł/m2)

11
-
79 m2
-
15508248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt Komercyjny z Mieszkaniem, ekstra punkt. 20126217 15508248 Na sprzedaż OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY  Z KLIMATYCZNYM MIESZKANIEM.Powierzchnia całkowita obiektu : 775 m2.WSZYSTKIE MEDIA  MIEJSKIE : gaz, ogrzewanie, woda, prąd.ZAINSTALOWANA KLIMATYZACJA ( z rekuperacją )KSIĘGA WIECZYSTA bez obciążeń.TEREN ZADBANY z...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 950 000 PLN (5 097 zł/m2)

5
-
775 m2
-
15864833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal 141m2 w samym Centrum Bydgoszczy, witryny 27277192 15864833 Polecamy uwadze duży lokal w samym Centrum Bydgoszczy, w pobliżu skrzyżowania ulic Gdańskiej i Świętojańskiej (ul. Świętojańska 6) przeznaczony na wszelkiego rodzaju działalność handlowobiurowousługową.Lokal na parterze, z trzema dużymi witrynami, we...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

859 000 PLN (6 092 zł/m2)

11
-
141 m2
2000
15857328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27119661 15857328 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 98,31 m² , położony na parterze budynku przy ul. Ulica Poznańskiej w Bydgoszczy . Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (6 633 zł/m2)

11
-
98 m2
-
15852044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27024950 15852044 Hala produkcyjno-magazynowa na sprzedaż Park Przemysłowy Do wynajęcia obiekt przemysłowy o łącznej powierzchni 1652 m², zlokalizowany na terenie parku przemysłowego - idealny pod produkcję, magazyn, logistykę lub działalność wymaga...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 800 000 PLN (3 511 zł/m2)

11
-
1652 m2
-
15830298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26668955 15830298 Nowa oferta! NA KUPNO OBIEKT NA HOTEL < DOM SENIORA< KLINIKĘ MEDYCZNĄ - PRZYCHODNIĘ>SZPITAL , PRZEDSZKOLE, SZKOŁĘ> Cena do negocjacji. Lokalizacja: Fordon - os. Przylesie, Bydgoszcz Powierzchnia użytk...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

9 000 000 PLN (2 621 zł/m2)

11
-
3434 m2
-
15829098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26645263 15829098 Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowy w ścisłym centrum miasta! Oferujemy dwa nowoczesne lokale handlowo-usługowe o powierzchni ok. 80 m² każdy, zlokalizowane na parterze nowego budynku mieszkalnego, przy ruchliwej, doskonale widocznej...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 440 000 PLN (9 000 zł/m2)

11
-
160 m2
-
15817980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26645198 15817980 Na sprzedaż: magazyn z biurowcem w Bydgoszczy Powierzchnia: 4 200 mkw, w tym ok. 700 mkw. biura Wiata magazynowa: 514 mkw Powierzchnia działki: 17 134 mkw. (1,71 ha) Doki i bramy: przystosowane do obsługi transportu ciężkiego Dane...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

9 150 000 PLN (2 179 zł/m2)

11
-
4200 m2
-
15724712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24664110 15724712 Na sprzedaż: Trzykondygnacyjny obiekt hotelowy z widokiem na rzekę - inwestycja z ogromnym potencjałem. Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku o funkcji hotelowej, idealnego dla inwestorów poszukujących rentownej nieruchomości w doskona...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 000 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
1500 m2
-
14802948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 199698 14802948 Na sprzedaż lokal w centrum miasta, 163m2 na ostatnim IV piętrze. Lokal od słonecznej południowo-zachodniej strony z widokiem na panoramę miasta. Budynek o solidnej konstrukcji, po remoncie, ocieplony. Posiada windę transportową. Dach po gruntowny...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

489 000 PLN (3 000 zł/m2)

11
-
163 m2
-
14705493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 167231 14705493 NA SPRZEDAŻ BUDYNEK WOLNOSTOJACY BYDGOSZCZ MIEDZYŃ Na sprzedaż budynek nadający się na każdego rodzaju działalność o pow. 340 m2, działka 679 m2. Parter: dwie łazienki (4 toalety, kabina prysznicowa), 7 pomieszczeń. pow. parteru 170...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

940 000 PLN (2 765 zł/m2)

11
-
340 m2
1997
12259038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 674959 12259038 Budynek użytkowy dwukondygnacyjny w dzielnicy Fordon w Bydgoszczy na sprzedaż w cenie 2 800 000zł brutto. Budynek przystosowany na działalność bankową, projekt powstał w porozumieniu z bankiem dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania tego ty...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 800 000 PLN (6 034 zł/m2)

11
-
464 m2
-