• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 95

15892423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898734 15892423 WYKOŃCZONY, ZADBANY LOKAL NIEMIESZKALNY NOWE OSIEDLE KLINY Prezentujemy atrakcyjny lokal niemieszkalny, położony w kameralnym budynku przy ulicy Geremka na Osiedlu Kliny. Osiedle z niską zabudową wielorodzinną (z przewagą mł...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

190 000 PLN (4 043 zł/m2)

11
-
47 m2
2015
15892422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898733 15892422 Ogromna przestrzeń, miejsca parkingowe. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Dom, który mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajduje się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikowskiego. Jest to teren dający niezwykłe możliwości spędzania czasu dzięki licz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 881 zł/m2)

11
-
253 m2
1990
15892405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898657 15892405 LOKALE UZYTKOWE NA SPRZEDAŻ - DĘBNIKI, RUCZAJ - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale położone na parterze, z witryną i miejscem postojowym. St...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 137 772 PLN (12 234 zł/m2)

11
-
93 m2
2025
15892381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898656 15892381 LOKALE UZYTKOWE NA SPRZEDAŻ - DĘBNIKI, RUCZAJ - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale położone na parterze, z witryną i miejscem postojowym. St...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 371 145 PLN (11 522 zł/m2)

11
-
119 m2
2025
15892152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898220 15892152 PROSPERUJĄCA PIZZERIA - "BAKŁAŻAN" Oferujemy do sprzedaży doskonale prosperującą pizzerię o powierzchni około 130 m2, położoną na parterze wolnostojącego domu jednorodzinnego z lat 70-tych. W 2017 r. w domu wykonano remont...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 990 000 PLN (13 591 zł/m2)

11
-
220 m2
1975
15890906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883651 15890906 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 265 m² Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w dynamicznie rozwijającej się części Płaszowa. Lokal posiada duże, przeszklone witryny od strony ulicy, kt&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 000 PLN (10 189 zł/m2)

11
-
265 m2
2016
15890938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883624 15890938 Lokal do sprzedaży - Plac Bohaterów Getta, Podgórze - 95,6 m² gotowy do pracy Szukasz gotowego do użytku lokalu w wyjątkowej lokalizacji? Mamy coś, co może Cię zainteresować! Do zakupu oferujemy przestronny, funkcjonalny lokal usł...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (13 579 zł/m2)

11
-
95 m2
1920
15890830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883528 15890830 Oferta sprzedaży nieruchomości - Budynek przy ul. Ruczaj, Kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Ruczaj. Nieruchomość, oddana do użytkowania w 2017 roku, znajduje się n...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 200 000 PLN (9 546 zł/m2)

11
-
859 m2
2016
15890778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883422 15890778 Do sprzedania lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy ul. Szybkiej w Krakowie. Lokalizacja: Lokal znajduje się w ciągu handlowo-usługowym wraz z innymi lokalami, w których prowadzona działalność o różnych profilach. Szyb...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

500 000 PLN (7 246 zł/m2)

11
-
69 m2
2002
15890849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883408 15890849 Budynek usługowy z zapleczem biurowym w znakomitej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż działkę z budynkiem usługowym z zapleczem biurowym i socjalnym w centrum Nowej Huty. W skład budynku wchodzą: - trzystanowiskowa hala o powierzchni ok. 105 m 2...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (13 989 zł/m2)

11
-
178 m2
2001
15890914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883394 15890914 Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 200,8 m 2 . Lokal na parterze w 5 piętrowym bloku, w ciągu handlowo-usługowym. Wejście od ulicy, front-witryna. Obecnie lokal podzielony na 2 niezależne lokale ze wspólnym wejściem od ulicy po 100,4m ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (10 500 zł/m2)

11
-
200 m2
1996
15723731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24637677 15723731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedmiotem sprzedaży jest przypadająca Zygmuntowi Wołek w upadłości nieruchomość lokalowa, to jest lokal niemieszkalny numer 5 położony na pierwszej kondygnacji nadziemnej w budynku wielorodzinnym w Krako...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

57 600 PLN (2 880 zł/m2)

1
-
20 m2
-