• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 95

14857421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3470554 14857421 Na sprzedaż lokal po remoncie z całodobową ochroną. Lokal ma powierzchnię 238 m2 i znajduje się w przyziemiu pięknej kamienicy z 1920 roku. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jedno od strony ulicy, drugie jest od strony dziedzińca. Lokal nie wymaga żadn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (5 882 zł/m2)

6
1
238 m2
1920
15853974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27065354 15853974 Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obok sklep Żabka, poczta, przystanki tramwajowe. Wejście bezpośrednio z r...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

810 000 PLN (15 000 zł/m2)

11
-
54 m2
2008
14776118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25888 14776118 Stare Miasto - Bracka, 200 metrów od Rynku Głównego. Inwestycja do generalnego remontu i do własnej aranżacji.Do sprzedania 4 lokale użytkowe, każdy z odrębną księgą wieczystą, stanowiące całość oficyny tylnej kamienicy , inwestycja do generalnego r...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 000 PLN (19 481 zł/m2)

11
-
154 m2
1906
14374750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 125017 14374750 Poddasze kamienicy niedaleko Dworca Głównego , naprzeciw Browaru Lubicz. Powierzchnia do adaptacji to ponad 264 m2 po podłodze, z możliwością budowy dodatkowej antresoli ( wysokość do kalenicy w szczycie 5,5 m). Kamienica w doskonałym stanie technicz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 000 PLN (6 818 zł/m2)

11
-
264 m2
-
15845077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26850388 15845077 Na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu Grzegórzki - Aleja Pokoju (odcinek między Nullo a Rondem Grzegórzeckim, obok Szafera i Kordylewskiego). Unikat na rynku - garaż nie jest miejscem postojowym a stanowi odrębną, murow...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

240 000 PLN (16 000 zł/m2)

11
-
15 m2
1968
15612765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 22455845 15612765 * zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż miejsce w hali garażowej w budynku ul. Przewóz 40e (Kraków, Płaszów). 3 piętro, wjazd typu ślimak, budynek z windą. 40 tyś. do negocjacji Zapraszam do kontak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

40 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
12 m2
2012
14940855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5217231 14940855 NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY 69m2 W OKOLICY UL CIESZYŃSKIEJ, MAZOWIECKIEJ, KROWODRZA Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną o powierzchni 69 m2 (open space). W lokalu jest zainstalowana klimatyza...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 380 000 PLN (20 000 zł/m2)

11
-
69 m2
2016
15400634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17702266 15400634 NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY 96m2 W OKOLICY UL CIESZYŃSKIEJ, MAZOWIECKIEJ, KROWODRZA Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną o powierzchni 96 m2 (open space). Lokal posiada open space z wydzieloną ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 920 000 PLN (20 000 zł/m2)

11
-
96 m2
2016
15870107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27419195 15870107 TAKA OFERTA TO RZADKOŚĆ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość gruntowa zabudowana zespołem budynków przemysłowo-usługowych, zbudowanych w latach 90 -tych w okolicach ul. Centralnej. Przedmiotowa nieruchomość ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 800 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
870 m2
1990
15887965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27797909 15887965 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Garaż na sprzedaż - świetna lokalizacja, Kraków Prądnik Czerwony Na sprzedaż funkcjonalny garaż w zabudowie szeregowej, położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Pr...

Kraków (Prądnik Czerwony), Kwartowa

160 000 PLN (8 889 zł/m2)

1
-
18 m2
2000
15887818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27795663 15887818 Kontakt telefoniczny: 666119118Sprzedam WARSZTAT SAMOCHODOWY.Cena 3300000tys + VATKontakt tel. 666 119 118.Telephone contact: 666119118 CAR WORKSHOP for sale. Price 3300000k + VAT Contact tel. 666 119 118.Kontakt: Kontakt telefoniczny: tel: 666119118...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 000 PLN (11 498 zł/m2)

1
-
287 m2
1970
15727176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24712563 15727176 Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chmieleniec, Ruczaj 18 m² 100 000 zł Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe o powierzchni 18 m² w garażu podziemnym przy ul. Chmieleniec (dzielnica Ruczaj) - pod nowoczesnym blokie...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

100 000 PLN (5 556 zł/m2)

11
-
18 m2
2007