• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 159

15888466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27814315 15888466 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 59,44 m, znajdujący się w prestiżowym budynku w samym sercu Wrocławia, przy ul. Bernardyńskiej.LOKAL...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 420 616 PLN (24 078 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15884939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27714663 15884939 DO SPRZEDAŻY - nowoczesny obiekt komercyjny z parkingiem Przedmiotem oferty jest nowoczesny, wolnostojący obiekt komercyjny o łącznej powierzchni ok. 520 m² , zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie drogi asfaltowej. Lokalizacja zapew...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 000 PLN (8 654 zł/m2)

11
-
520 m2
-
15886998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27773358 15886998 Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 z ogródkiem znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się od ulicy Jedności Narodowej i idealnie nadaje się pod działalność usługową lub biurową ,Klasyczna, część prz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 097 649 PLN (14 833 zł/m2)

4
1
74 m2
2025
15886864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27770499 15886864 Polecam do sprzedaży obiekt o powierzchni 4700 m kw. położony na działce 3 ha. Przeznaczenie terenu aktywność gospodarcza. Możliwa rozbudowa o kolejne 5000 m kw. Infrastruktura: pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, woda, prąd. Możliwe również w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

21 000 000 PLN (4 468 zł/m2)

11
-
4700 m2
-
15885732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27739973 15885732 Piękny lokal usługowy o pow. 89,73m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich – budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo szczegółowej rewitalizacji. ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 323 311 PLN (14 869 zł/m2)

3
1
89 m2
2024
15883981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27691755 15883981 Zapraszam do zakupu lokali usługowych w centrum Wrocławia. Inwestycja mieści się w samym centrum doskonale skomunikowanego Przedmieścia Oławskiego położonego we wschodniej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Atrakcyjna okolica, liczne udo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 516 048 PLN (15 314 zł/m2)

11
1
99 m2
2025
15883979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27691752 15883979 Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych lokali usługowychw bardzo dobrej lokalizacji Krzyki KLECINA. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in. 154 mieszkania o wysokim standardzie. . Bl...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

857 863 PLN (17 872 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15883912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27684902 15883912 LOKAL jest wynajęty - idealny dla inwestora, który chce gotowy produkt przynoszący od razu przychód!. Piękny lokal usługowy o pow. 92,20m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwoj...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 383 000 PLN (15 033 zł/m2)

3
1
92 m2
2025
15883910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27684903 15883910 Piękny lokal usługowy o pow. 83,18m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej – budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo szczegółowej rewita...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 226 714 PLN (14 780 zł/m2)

4
1
83 m2
2024
15883923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27684900 15883923 Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji niegdysiejszej głównej ulicy w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

805 585 PLN (14 385 zł/m2)

1
1
56 m2
2024
15882688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673102 15882688 Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 109 500 PLN (14 044 zł/m2)

3
1
79 m2
2026
15343506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16326572 15343506 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Gajwykończenie pod kluczLokale oddane do użytkuCENY NETTO OD 350 000 ZŁApartamenty inwestycyjne z VAT 23%Szukasz idealnej inwestycji? Oto projekt, który powstał z myślą o Tobie!Doskonała dostępność: Druga li...

Wrocław (Krzyki), Armii Krajowej

499 000 PLN (15 594 zł/m2)

1
-
32 m2
2023