• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Śródmieście

Znalezionych ofert: 158

15868106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27364782 15868106 Mieszkanie w kamienicy przy ul. Żwirki 18 to nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i szerokimi możliwościami wykorzystania. To oferta, która może zainteresować zarówno osoby szukające przestronnego lokalu do zamieszkania, jak i inwestorów or...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 100 000 PLN (7 051 zł/m2)

1
-
156 m2
1900
15824485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633235 15824485 Dwa mieszkania w cenie jednego !Na sprzedaż przestronne mieszkania o łącznej powierzchni 95 m2 umiejscowione w zadbanej kamienicy na Górnej. Cena nieruchomości wynosi 7 083 PLN za metr kwadratowy, co czyni ją atrakcyjną ofertą na rynku nieruchomości....

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

674 100 PLN (7 096 zł/m2)

4
2
95 m2
1902
15894324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940454 15894324 Wyposażone dwupokojowe mieszkanie w niskiej cenie! Tylko 175 tys. zł ul. Grabowa, ŁódźSzukasz własnego miejsca, które nie nadwyręży Twojego budżetu? Mam do zaoferowania mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni blisko 32 m² przy ul. Gra...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

175 000 PLN (5 645 zł/m2)

2
1
31 m2
1900
15862369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27224996 15862369 Duże w pełni rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku niedaleko Ogrodów Geyera i Parku Reymonta. Lokal do remontu z możliwością przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym. Wiele możliwości aranżacyjnych.W około bogate zaplecze handlowo-usługowe o...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (5 915 zł/m2)

2
-
59 m2
1960
15875505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27563324 15875505 Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na parterze trzypiętrowej kamienicy z lat 30. XX wieku, która przeszła generalny remont w 2023 roku. Kamienica, zachowując swój historyczny urok, została kompleksowo zmodernizowana, co łączy klasycz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (10 254 zł/m2)

1
1
38.91 m2
1930
15553144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21040178 15553144 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji – przy ulicy Piotrkowskiej. Lokalizacja w samym sercu miasta zapewnia bliskość restauracji, sklepów oraz atrakcji kulturalnych. To wyjątkowa oka...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (7 442 zł/m2)

1
1
43 m2
1895
15706707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24307524 15706707 Mieszkanie 79,24 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w sercu miasta, nieopodal Placu Wolności, Manufaktury i Parku Staromiejskiego. Składa się z 3 pokoi każdy pokój z antresolą, otwartej kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem, przedpokoju i WC. W ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 000 PLN (8 215 zł/m2)

3
1
79 m2
1920
15441945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18647162 15441945 Witam, prezentuje państwu 40 metrowe mieszkanie w sercu łodzi. Znajduję się ono na prywatnym osiedlu, zamykanym z pilota. Kamienica zewnątrz jest w świetnym stanie. Samo mieszkanie posiada 2 pokoje sypialnie oraz salon. Posiada również sporą kuchnie ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

269 000 PLN (7 912 zł/m2)

2
1
34 m2
1900
15877956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27585844 15877956 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,89 m², położone na wysokim parterze w nowoczesnym budynku z 2009 roku, przy ul. Tylnej w Łodzi.Lokal składa się z funkcjonalnej sypialni z dużą szafą, przestronnego salonu z częścią jadalnianą oraz a...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (11 064 zł/m2)

2
1
47 m2
2009
15466225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19179613 15466225 Zapraszamy do przestronnej, po generalnym remoncie w 2022 roku kawalerki znajdującej się na parterze. Cena ofertowa to 311 500 PLN. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, co oznacza, że możesz cieszyć się swoim nowym domem od zaraz.. Do lokalu przynale...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

311 500 PLN (9 734 zł/m2)

1
1
32 m2
1980
15716210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24507655 15716210 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem typu loggia, w centrum Łodzi. Odbiór - II kwartał 2025r. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży M-3 o powier...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

509 495 PLN (12 427 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15734128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3/ Śródmieście/dw.Fabryczny/ 24813194 15734128 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni 56,17 m², położonego na 4. piętrze zabytkowej kamienicy z 1912 roku przy ul. Sienkiewicza 6 — w samym sercu Łodzi, tuż obok Filharmonii i ulicy Piotrkowskiej. To idealna pro...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

2
1
56 m2
1912