• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Śródmieście

Znalezionych ofert: 158

15600452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Przy Placu Wolności z CO miejskim !!! 22196756 15600452 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum Łodzi, w klimatycznej kamienicy w pobliżu Placu Wolności oraz ul. Piotrkowskiej. Lokal znajduje się na parterze budynku i stanowi interesującą propozycję dla osób p...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (5 055 zł/m2)

3
1
73 m2
1920
15872448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493738 15872448 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 108 m2, położone na 1 piętrze kamienicy przy ul. Nawrot.Lokal przeszedł generalny remont w 2022 roku i został funkcjonalnie podzielony na trzy w pełni niezależne k...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

849 000 PLN (7 861 zł/m2)

3
3
108 m2
1886
15663004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23511544 15663004 Apartament z pracownią w Polonia Residence – Na sprzedaż!Polonia Residence prezentuje wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Łodzi!Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Kilińskie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (6 422 zł/m2)

3
-
116 m2
1910
15663018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511543 15663018 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

444 000 PLN (10 571 zł/m2)

1
1
42 m2
1910
15663019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511542 15663019 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (11 071 zł/m2)

1
1
42 m2
1910
15663016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23511540 15663016 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

436 000 PLN (10 634 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15664026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23541282 15664026 Apartament gotowy do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania, z pięknym widokiem na panoramę miastaPolonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabr...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (21 636 zł/m2)

1
1
55 m2
1910
15107394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9969451 15107394 Mieszkanie 133 m2 w kamienicy po renowacji przy ulicy Narutowicza w sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej Mieszkanie 133,72 m2 w kamienicy po renowacji przy ulicy Narutowicza w sąsiedztwie Filharmonii Łódzkiej oraz ulicy Piotrkowskiej. Lokal składa się; z ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

700 000 PLN (5 263 zł/m2)

3
2
133 m2
1930
15893307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906815 15893307 Zapraszam do zakupu mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony pó...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

3
1
81 m2
2013
15794973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26086305 15794973 Do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2  w stanie deweloperskimMieszkanie znajduje się na wygodnym  3 piętrze w apartamentowcu z windą.Posiada dwa balkony przy salonie z aneksem kuchennym - 6m2 i przy sypialni-1,5m2.Osiedle ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

711 500 PLN (9 747 zł/m2)

3
1
73 m2
2023
15513175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20189859 15513175 Do sprzedaży mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Jaracza:- lokal znajduje się w kameralnym apartamentowcu nieopodal Parku Staszica, Teatru Wielkiego i Dworca Łódź Fabryczna- bardzo jasne mieszkanie z ekspozycją części dziennej na południe i zachód...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (8 976 zł/m2)

3
1
83 m2
2007
15202585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 12476536 15202585 Rezerwacja do 17.04.2026r.Mieszkanie w samym centrum miasta - 130 m2, dwa niezależne wejścia, 1 piętro, odnowiona kamienica. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 130 m2, z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w odnowionej kamienicy na ul. Jar...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

697 000 PLN (5 362 zł/m2)

4
1
130 m2
1912