• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Śródmieście

Znalezionych ofert: 157

15202585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 12476536 15202585 Rezerwacja do 17.04.2026r.Mieszkanie w samym centrum miasta - 130 m2, dwa niezależne wejścia, 1 piętro, odnowiona kamienica. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 130 m2, z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w odnowionej kamienicy na ul. Jar...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

697 000 PLN (5 362 zł/m2)

4
1
130 m2
1912
15794968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26086301 15794968 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 49m2 w stanie deweloperskimMieszkanie znajduje się na wygodnym 3 piętrze z dużym balkonem ok 8 m2Wyjście na balkon z sypialni i salonu z aneksem kuchennymOsiedle składa się z czterech bloków i stanowi teren zamkni...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

477 500 PLN (9 745 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15894020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922862 15894020 Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m², położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły przy ulicy Narutowicza w Łodzi. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość centrum i wygodę miejskiego życia.Lokalizac...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (9 105 zł/m2)

3
1
49.97 m2
1965
15887551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w centrum Łódź 27785459 15887551 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL092026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 40,48 m² w klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi - w okolicy Placu Wolności, kilka minut spacerem od Manufaktury oraz terenów zielo...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (6 625 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15834209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788184 15834209 Opiekun oferty:Monika Bistułatel.: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Kpt. Franciszka Żwirki, w samym sercu Łodzi. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli nieruchomość od ul. Piotrkowskiej najpopularni...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (8 804 zł/m2)

2
1
51 m2
1910
15790432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25965300 15790432 OSTATNIE TAKIE MIESZKANIE - CENA NIŻSZA NIŻ U DEWELOPERA.ZAPEWNIAMY MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA MIESZKANIA W 4 STANDARDACH DO WYBORUKilińskiego 12 - SŁONECZNE TARASY -  miejsce w sercu miasta.Ta inwestycja, oddana do użytku w 2025 roku już stała się jedną ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (12 258 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15583141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21841244 15583141 Nie ma na mapie Łodzi wielu tak optymalnych, ze względu na lokalizację, miejsc do zamieszkania dla wielbicieli wielkomiejskiego stylu życia jak prezentowane mieszkanie przy ulicy Północnej tuż obok Teatru Muzycznego. Jesteśmy w tym miejscu nieco odda...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

547 000 PLN (7 493 zł/m2)

3
1
73 m2
1920
15740314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24949903 15740314 Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53 m², położonego na drugim piętrze kamienicy z lat 30. XX wieku przy ulicy Nawrot 92. Kamienica z możliwością parkowania na z...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

264 947 PLN (4 999 zł/m2)

2
1
53 m2
1930
15849339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26963680 15849339 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony dzięki dwustronnej ekspozycji wschód zachód.W jego skład wchodzą trzy ust...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
1
66 m2
1975
15849733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26980176 15849733 Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania).Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Jest to jedyne mieszkanie na...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

679 000 PLN (5 658 zł/m2)

7
2
120 m2
1908
15400859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17709100 15400859 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 123,62 m2, usytuowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. sklepów, restau...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

988 960 PLN (8 040 zł/m2)

4
-
123 m2
1914
15870183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27422900 15870183 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie.Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzkiej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!Powierzchnia: 38 m²Pię...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

259 000 PLN (6 816 zł/m2)

2
1
38 m2
1930