• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Śródmieście

Znalezionych ofert: 157

15630659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22854003 15630659 Opiekun oferty:Patrycja Górskietel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

248 185 PLN (11 281 zł/m2)

1
-
22 m2
1910
15734886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24845988 15734886 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego o...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

126 500 PLN (10 542 zł/m2)

1
-
12 m2
1910
15850843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27010254 15850843 Szukasz mieszkania z duszą, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Zapraszam na 2. piętro stylowej kamienicy tuż obok gmachu Teatru Wielkiego. To propozycja dla wizjonerów, którzy cenią autentyzm wysokich wnętrz i chcą nadać im własny, niepowtarz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

750 000 PLN (7 212 zł/m2)

3
1
104 m2
1920
15161654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11314042 15161654 Oferuje do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Wólczańskiej.Mieszkanie posiada pięknie zachowana stolarkę wewnętrzną oraz oryginalne parkiety. Zostało nieznacznie (o 30-40cm) obniżone - bez problemu można przywróci...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

839 000 PLN (6 215 zł/m2)

4
1
135 m2
1920
15161652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11314038 15161652 Do pierwszego zamieszkania, fabrycznie nowe.W sercu kulturalnej Łodzi.Gotowe do wprowadzenia Jeżeli marzysz o urokliwym mieszkaniu, w kamienicy z historią, w samym sercu Łodzi, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-po...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

529 000 PLN (8 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1904
15593663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22033648 15593663 Loft znajdujący się na parterze w budynku głównym dawnej fabryki Scheiblera. Klimatyczny, stylowy i przestronny loft, znajdujący się na parterze w budynku głównym dawnej fabryki Scheiblera – położony w lewym skrzydle, z oknami wychodzącymi na patio. ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

780 000 PLN (9 750 zł/m2)

2
-
80 m2
1875
15733961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 24811987 15733961 Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 97 m2 znajdującego się w doskonałej lokalizacji i niewymagającego nakładów finansowych. Oferta idealna dla inwestora poszukującego tzw 'gotowca Inwestycyjnego'...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (5 361 zł/m2)

7
2
97 m2
1910
15856414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27089796 15856414 WYJĄTKOWY APARTAMENT Z 70-METROWYM TARASEM LOFTY U SCHEIBLERANa sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 107 m² z imponującym 70-metrowym tarasem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji loftowych w Polsce Lofty ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 100 000 PLN (10 280 zł/m2)

4
1
107 m2
2010
15792910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26026993 15792910 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi 68,45 m² pełnej własności!Odkryj perełkę w topowej lokalizacji ścisłego Centrum Łodzi! Mieszkanie przy ul. Gdańskiej znajduje się zaledwie 200 m od tętniącej życiem ul. Piotrkowskiej i 150 m od kultowej Manufaktury...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
68 m2
1959
15793042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26030108 15793042 69 m² z BALKONEM w SERCU Łodzi Twoja szansa na klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta!Adres marzeń: ul. Gdańska, zaledwie 200 m od legendarnej Piotrkowskiej i 300 m od tętniącej życiem Manufaktury tu historia spotyka się z nowoczesnością a k...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (4 638 zł/m2)

3
1
69 m2
1944
15889680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w sercu Łodzi 27858461 15889680 Oferuję na sprzedaż przestronne, niemal 79-metrowe mieszkanie położone w samym sercu Łodzi, przy ulicy Rewolucji 1905 roku. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz wszystkich najważniejs...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

688 360 PLN (8 825 zł/m2)

3
2
78 m2
1900
15876038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526991 15876038 Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej, uniwersyteckiej okolicy łódzkiego ŚródmieściaOpiekun oferty:Stanisław Karwowskitel. 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w centrum akademickiego ośrodka wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (7 638 zł/m2)

2
1
47 m2
1960