• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 585

15553144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21040178 15553144 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji – przy ulicy Piotrkowskiej. Lokalizacja w samym sercu miasta zapewnia bliskość restauracji, sklepów oraz atrakcji kulturalnych. To wyjątkowa oka...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (7 442 zł/m2)

1
1
43 m2
1895
15170803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 11571335 15170803 ŁÓDŹ - RADOGOSZCZ WSCH. mieszkanie w kamienicy 32 m2, parter,ogródek,w pełni wyposażone. Zapraszam - mieszkanie na parterze 32 m2. z ogródkiem 10 m2 w pełni wyremontowanej kamienicy.Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym - 28,67 m2,łazienki - ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

1
1
32 m2
1932
14901291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4333251 14901291 ŁÓDŹ-POLSIE- urządzone mieszkanie o pow. 26,06 m2 z balkonem w kamienicy. Polecam Państwu na sprzedaż urządzone mieszanie o powierzchni 26,06 m2 w zrewitalizowanej kamienicy. Budynek został docieplony ma nową elewację, dach, klatki schodowe oraz pral...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

286 660 PLN (11 025 zł/m2)

1
1
26 m2
1910
15871472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27470310 15871472 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone w nowoczesnym bloku z 2014 roku na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu.Lokal składa się z dużego, jasnego salonu z wyjściem na ogródek o powierzchni 75 m², otwa...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

757 000 PLN (11 470 zł/m2)

4
1
66 m2
2014
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010
15583377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21844009 15583377 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na Żubardziu, dwupokojowe, na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania to 46 m², co daje cenę 7 982 PLN za metr kwadratowy.  Lokalizacja tego mieszkania to prawdziwy atut – znajduje się w sercu Bałut, oferując łatwy...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

358 500 PLN (7 793 zł/m2)

2
1
46 m2
1967
15706707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24307524 15706707 Mieszkanie 79,24 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w sercu miasta, nieopodal Placu Wolności, Manufaktury i Parku Staromiejskiego. Składa się z 3 pokoi każdy pokój z antresolą, otwartej kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem, przedpokoju i WC. W ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 000 PLN (8 215 zł/m2)

3
1
79 m2
1920
15441945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18647162 15441945 Witam, prezentuje państwu 40 metrowe mieszkanie w sercu łodzi. Znajduję się ono na prywatnym osiedlu, zamykanym z pilota. Kamienica zewnątrz jest w świetnym stanie. Samo mieszkanie posiada 2 pokoje sypialnie oraz salon. Posiada również sporą kuchnie ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

269 000 PLN (7 912 zł/m2)

2
1
34 m2
1900
15417409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18075203 15417409 Łódź - Osiedle Mireckiego -wyjątkowe , wykończone z dbałością o każdy szczegół mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2, , usytuowane na drugim piętrze.Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni w której jest wydzielona garderoba, ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 900 PLN (9 089 zł/m2)

2
1
55 m2
1928
14901791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4366144 14901791 ŁÓDŹ-POLESIE, kawalerka o powierzchni 15,56 m2 nowa,urządzona w zrewitalizowanej kamienicy. Polecam Państwu na sprzedaż w pełni urządzoną i wyposażoną w sprzęt AGD-lodówkę,kuchenkę i mikrofalówkę- kawalerkę o pow. 15,56 m2 w zrewitalizowanej kamieni...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

186 720 PLN (12 448 zł/m2)

1
1
15 m2
1910
15877956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27585844 15877956 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,89 m², położone na wysokim parterze w nowoczesnym budynku z 2009 roku, przy ul. Tylnej w Łodzi.Lokal składa się z funkcjonalnej sypialni z dużą szafą, przestronnego salonu z częścią jadalnianą oraz a...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (11 064 zł/m2)

2
1
47 m2
2009
15846299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26879969 15846299 ŁÓDŹ - POLESIE ul. Kowieńska, na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,88 m2, usytuowana na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni urządzone i wyposażone w sprzęt AGD. Budynek został ocieplony ma nowy dach, elewację, okna,...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

238 000 PLN (12 526 zł/m2)

1
1
19 m2
1910