• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 584

15639197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23034080 15639197 4 Pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy przy ul. W...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

633 000 PLN (8 792 zł/m2)

4
-
72 m2
1920
15889628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856554 15889628 2 pokoje parter miejsce parkingowe ogrodzone osiedleNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na parterze w zadbanym, ogrodzonym budynku.Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje kuchnia (z wejściem z jednego z pokoi) łazienkaStan mie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 297 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15861685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210519 15861685 42 m² 2 pokoje do remontu świetny potencjałNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m² składające się z dwóch pokoi, idealne dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji lub pod inwestycję. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość stworzenia prz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

312 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15836545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713682 15836545 Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku.Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Ogrzewany poprzez piec gazowy z uj...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
63 m2
1943
15819658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633109 15819658 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,56 m², w cenie 400 000 PLN. Znajduje się w spokojnej dzielnicy, idealnej dla rodzin ceniących sobie ciszę i bliskość natury. Lokal na przełomie 20252026 przeszedł generalny remont. Mieszkanie jest częściowo ume...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1990
15765739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25483484 15765739 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m² za cenę 363 500 PLN usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Blok jest ogrodzony oraz monitorowany. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Lokal w 2010 roku przeszedł remont (wymiana okien oraz d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

363 500 PLN (6 990 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15697422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24131827 15697422 Oferuję  3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 zlokalizowane na 2 piętrze dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego. W mieszkaniu o pełnym rozkładzie mamy następujące pomieszczenia: - przedpokój, 3 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę, WC oraz balko...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

530 000 PLN (8 983 zł/m2)

3
1
59 m2
1976
15553144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21040178 15553144 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji – przy ulicy Piotrkowskiej. Lokalizacja w samym sercu miasta zapewnia bliskość restauracji, sklepów oraz atrakcji kulturalnych. To wyjątkowa oka...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (7 442 zł/m2)

1
1
43 m2
1895
15170803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 11571335 15170803 ŁÓDŹ - RADOGOSZCZ WSCH. mieszkanie w kamienicy 32 m2, parter,ogródek,w pełni wyposażone. Zapraszam - mieszkanie na parterze 32 m2. z ogródkiem 10 m2 w pełni wyremontowanej kamienicy.Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym - 28,67 m2,łazienki - ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

1
1
32 m2
1932
14901291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4333251 14901291 ŁÓDŹ-POLSIE- urządzone mieszkanie o pow. 26,06 m2 z balkonem w kamienicy. Polecam Państwu na sprzedaż urządzone mieszanie o powierzchni 26,06 m2 w zrewitalizowanej kamienicy. Budynek został docieplony ma nową elewację, dach, klatki schodowe oraz pral...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

286 660 PLN (11 025 zł/m2)

1
1
26 m2
1910
15871472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27470310 15871472 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone w nowoczesnym bloku z 2014 roku na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu.Lokal składa się z dużego, jasnego salonu z wyjściem na ogródek o powierzchni 75 m², otwa...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

757 000 PLN (11 470 zł/m2)

4
1
66 m2
2014
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010