• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica Jagiellońska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jagiellońska

Znaleźliśmy 43 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Świdnica

15559491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21276822 15559491 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w zielonej części Świdnicy. MIESZKANIE PO REMONCIE !!! Na mieszkanie składa się: - salon - sypialnia - kuc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (7 119 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15667230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23596084 15667230 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 usytuowane na wysokim parterze kamienicy w centrum Świdnicy. TYLKO U NAS !!! NOWA ATRAKCYJNA CENA!!! Na mieszkanie składa się: - salon - sypialnia - kuc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

229 000 PLN (4 872 zł/m2)

2
-
47 m2
1935
15376755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17149498 15376755 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 78m 2 , usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Świdnicy. NOWA ATRAKCYJNA CENA !!! Na mieszkanie składa się: - 3 pokoje - kuchnia - przedpo...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

330 000 PLN (3 793 zł/m2)

3
-
87 m2
-
15779354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25772468 15779354 Wyjątkowe mieszkanie z duszą w kamienicy w centrum Świdnicy WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż stylowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Świdnicy, w zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni 41,7 m² znajduje si...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

339 000 PLN (8 268 zł/m2)

2
-
41 m2
1933
15486353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19634485 15486353 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Środkowej w ścisłym centrum Świdnicy. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne udogodnienia, takie jak sklepy, punkty usłu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

539 000 PLN (5 923 zł/m2)

4
-
91 m2
1904
15865010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27278041 15865010 ul. Pułaskiego, tuż przy RynkuNowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym sk...

Świdnica (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

375 000 PLN (8 523 zł/m2)

2
1
44 m2
1900
15896916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991673 15896916 Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 41,06 m2 z tarasem oraz balkonem!Nowy apartamentowiec w parku, ul Kolejowa.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu.Miejsca...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

456 000 PLN (11 122 zł/m2)

2
-
41 m2
2023
15892350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898748 15892350 Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszka...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

422 112 PLN (9 817 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15812489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26525256 15812489 Klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - z widokiem na wieżę ratuszową! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio w Rynku w Świdnicy , z niepowtarzalnym widokiem na wieżę ratuszową i tętniąc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15444863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18704169 15444863 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. GOTOWE DO WPROWADZENIA!!! NOWA ATRAKCYJNA CENA !!! Na mieszkanie składa się: - salon ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

874 900 PLN (5 302 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15852555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27036126 15852555 Przestronne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie z duszą w odrestaurowanej kamienicy - 70,60 m² parter blisko centrum Świdnicy Są mieszkania poprawne… i są takie, które mają klimat i charakter . To właśnie jedna z...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

589 000 PLN (8 414 zł/m2)

2
-
70 m2
1900
15634734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22924970 15634734 Kawalerka blisko centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25,98 m², z lokalizowaną na 2. piętrze budynku położonego w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

205 000 PLN (8 200 zł/m2)

1
-
25 m2
-