• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Świebodzice

Znalezionych ofert: 21

15897696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008098 15897696 Oferta sprzedaży mieszkania – Świebodzice, ul. Patronacka 3 pokoje 78,24 m² ogród ok. 150 m² , położone na spokojnym i zielonym Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem o...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

579 000 PLN (6 637 zł/m2)

3
1
87.24 m2
1920
15836371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26709529 15836371 Kawalerka 28 m² po remoncie - świetna lokalizacja - Świebodzice, ul. Towarowa Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m² , położone na II piętrze kamienicy przy ul. Towarowej w Świebodzicach. Idealna propozycja za...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

99 000 PLN (3 536 zł/m2)

1
-
28 m2
1930
15895106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27958718 15895106 Biuro Nieruchomości Mój Dom prezentuje dwupoziomowe mieszkanie położone przy prestiżowej ulicy Kolejowej w Świebodzicach. Cena: 349 000 zł Powierzchnia mieszkania: 64,70 m² Piwnica: 2,10 m² Czynsz: 320 zł z funduszem remontowym Og...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

349 000 PLN (5 453 zł/m2)

3
-
64 m2
1900
15633998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22907697 15633998 Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim prezentuje się jako atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w dobrej lokalizacji. Oto najważniejsze szczegóły: Szczegóły oferty Powierzchnia : ...

Świebodzice (Osiedle piastowskie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

259 000 PLN (5 886 zł/m2)

2
-
44 m2
1980
15880955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27617723 15880955 Mieszkanie po generalnym remoncie w 2021 r. Do odświeżenia.50 m2, 2 pokoje. 1 piętro.Osobna kuchnia. Łazienka z wc.Ogrzewanie centralne elektryczne energooszczędne.Okna plastikowe.Grube mury, ciepłe i ciche.Duza piwnica i strych.Kontakt: Filip Skrobi...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

220 000 PLN (4 400 zł/m2)

2
-
50 m2
1930
15724600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 24660580 15724600 Wyjątkowa nieruchomość z duszą i klimatem - Świebodzice Mieszkanie BEZCZYNSZOWE !!! !!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! TYLKO W WOMBAT NIERUCHOMOŚCI ŚWIETNA CENA 479 900zł do negocjacji !!! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż nie...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

479 900 PLN (3 839 zł/m2)

6
-
125 m2
1914
15741271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24968630 15741271 Biuro Nieruchomości Mój Dom s.c. prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Świebodzicach! Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² , położone na 3. piętrze zadbanej kami...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

349 000 PLN (5 453 zł/m2)

2
-
64 m2
1930
15750065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25117002 15750065 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Świebodzicach, dzielnica Ciernie Powierzchnia: 68 m² Piętro: Pierwsze Pokoje: 3 (salon, sypialnia, dodatkowy pokój) Kuchnia: W pełni wypos...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

349 000 PLN (5 132 zł/m2)

3
-
68 m2
1950
15863728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256538 15863728 Ekskluzywne, dwupoziomowe mieszkanie przy Parku Miejskim - komfort i styl w Świebodzicach Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 83 m², zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wykończone materiałami wysokiej klas...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

750 000 PLN (9 036 zł/m2)

3
-
83 m2
2018
15806300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26336112 15806300 OFERTA SPRZEDAŻY - WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W KAMIENICY - ŚWIEBODZICE Mieszkanie BEZCZYNSZOWE !!! !!!NOWA CENA !!! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż niezwykłą nieruchomość o powierzchni 161 m² , zlokalizowaną na...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

794 900 PLN (4 937 zł/m2)

4
-
161 m2
1930
15807467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26366271 15807467 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje: MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ - ŚWIEBODZICE OSIEDLE SUDECKIE - 51,5m2 Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: mieszkanie Cena: 283 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 51,5 m² L...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

283 000 PLN (5 549 zł/m2)

2
-
51 m2
1970
15822959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622015 15822959 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż niezwykle atrakcyjne mieszkanie położone w spokojnej części Świebodzic, bezpośrednio przy granicy Książańskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość o powierzchni 39 m² (powierzchnia po p...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

229 000 PLN (5 872 zł/m2)

2
-
39 m2
1933