• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Świebodzice

Znalezionych ofert: 21

15043885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 7914481 15043885 Do sprzedania przestronne mieszkanie na III piętrze w kamienicy przy ulicy Kolejowej w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z materiałów najwyższej jakości. Okna nowe ze współczynnikiem przenikalności 0,8Wm2K. Drzwi wewnętrzne DRE Podłog...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

554 000 PLN (7 486 zł/m2)

4
-
74 m2
1920
15824585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26617253 15824585 Biuro Nieruchomości Mój Dom z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania położonego w Świebodzicach przy ulicy Jeleniogórskiej. Mieszkanie oferuje komfortowe warunki mieszkalne, doskonałą lokalizację oraz li...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

299 000 PLN (4 530 zł/m2)

3
-
66 m2
1920
15666756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23589328 15666756 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż odświeżone, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 46,19 m², położone na ostatnim, 3. piętrze kameralnego...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

309 000 PLN (6 717 zł/m2)

2
-
46 m2
1991
15675954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23759176 15675954 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, a zarazem funkcjonalnego mieszkania położonego w Świebodzicach. Nieruchomość ta to doskonały wybór dla osób ceniących sobie sp...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

315 000 PLN (8 514 zł/m2)

2
-
37 m2
1950
15807514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26367090 15807514 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje: Dwupoziomowe mieszkanie po remoncie 3 pokoje Świebodzice 55 m² Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55 m² , zlokalizowane w Świebodzicach. To idealna propozycja dla o...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

359 000 PLN (6 527 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15742748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24998146 15742748 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Świebodzice, ul. Kazimierza Wielkiego Lokalizacja: Świebodzice, ul. Kazimierza Wielkiego - nowa część osiedla Powierzchnia: 44,70 m² Cena: 271 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna...

Świebodzice (Osiedle piastowskie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

269 900 PLN (6 134 zł/m2)

2
-
44 m2
1980
15029859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7443202 15029859 Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na ulicy Świdnickiej w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie co gazowe. Woda podgrzewana piecem gazowym. Budynek po termomodernizacji. Klatka schodowa po remoncie. Domofon. Łazienk...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

359 000 PLN (8 159 zł/m2)

3
-
44 m2
1930
15280416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14612337 15280416 Biuro Nieruchomości Mój Dom S.C. prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na Osiedlu Sudeckim - ulica Zwycięstwa. Budynek 2 piętrowy po termomodernizacji, zadbana klatka schodowa, domofon. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Użytkowana je...

Świebodzice (Osiedle sudeckie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

283 000 PLN (5 549 zł/m2)

2
-
51 m2
1970
15124575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10407671 15124575 Biuro Nieruchomości Mój Dom S.C. oferuje mieszkanie na II piętrze kamienicy w Centrum Świebodzic (ulica Świdnicka). 4 pokoje : 26m2 16m2 5m2 14m2 garderoba : 7m2 kuchnia: 8m2 łazienka: 5m2 balkon Wysokość mi...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

179 000 PLN (4 262 zł/m2)

4
-
42 m2
-