• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok Zawady

Znalezionych ofert: 38

15868605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27386909 15868605 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

573 195 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
72.1 m2
2026
15872314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490223 15872314 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

482 202 PLN (8 600 zł/m2)

3
1
56.07 m2
2026
15871703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474393 15871703 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

425 872 PLN (8 600 zł/m2)

3
1
49.52 m2
2026
15867985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360482 15867985 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

518 419 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.21 m2
2026
15867971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360092 15867971 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

519 691 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.37 m2
2026
15872303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490013 15872303 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

454 314 PLN (8 700 zł/m2)

3
1
52.22 m2
2026
15867973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360095 15867973 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026
15872316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27490225 15872316 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

504 132 PLN (8 600 zł/m2)

4
1
58.62 m2
2026
15872315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27490224 15872315 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

504 562 PLN (8 600 zł/m2)

4
1
58.67 m2
2026
15872300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490003 15872300 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

496 134 PLN (8 600 zł/m2)

3
1
57.69 m2
2026
15871704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474394 15871704 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

472 685 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
55.61 m2
2026
15871701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474352 15871701 Kameralne Zawady – ul. Św. Krzysztofa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia nowoczesnej arch...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

496 134 PLN (8 600 zł/m2)

3
1
57.69 m2
2026