• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok Zawady

Znalezionych ofert: 38

15871700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27474349 15871700 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

568 822 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
71.55 m2
2026
15868556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385386 15868556 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

498 783 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.74 m2
2026
15868629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27387403 15868629 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

573 195 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
72.1 m2
2026
15867974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360094 15867974 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

517 306 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.07 m2
2026
15867972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360093 15867972 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

520 168 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.43 m2
2026
15870083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27419054 15870083 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

689 265 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
86.7 m2
2026
15870071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27418611 15870071 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

485 745 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
61.1 m2
2026
15870070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27418610 15870070 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

634 887 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
79.86 m2
2026
15869267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27406086 15869267 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

547 119 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
68.82 m2
2026
15868696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27388846 15868696 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

498 783 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.74 m2
2026
15868695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27388845 15868695 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

487 017 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
61.26 m2
2026
15868642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27387434 15868642 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

571 923 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
71.94 m2
2026