• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Przymorze

Znalezionych ofert: 94

15894936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27952008 15894936 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 39 m² na Przymorzu Małym.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z windą.Wnętrze jest odnowione i urządzone w stylu skandynaw...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (20 487 zł/m2)

2
-
39 m2
2018
15760507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25358623 15760507 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 4 nowoczesnych apartamentów o łącznej powierzchni 135,15 m², usytuowanych w eleganckim, pięciokondygnacyjnym budynku z 2022 roku. To doskonała propozycja ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 770 zł/m2)

5
4
135 m2
2022
15790233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25959538 15790233 Posiadamy na wynajem bardzo atrakcyjne i nietuzinkowe mieszkanie o pow.93,00 m2 na 4 piętrze w budynku z 1999r. zlokalizowane na Przymorzu przy ul. Kętrzyńskiego.Aktualnie jest ono podzielone na dwa mniejsze mieszkania każde po około 48,00 m2 z wydz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 397 000 PLN (15 022 zł/m2)

4
1
93 m2
1999
15760503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25358629 15760503 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nowoczesny dwupokojowy apartament o powierzchni 34,86 m², zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022 roku, to idealny wybór zarówno dla inwestora, jak i dla osób chcących ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

658 900 PLN (19 379 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15760509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25358624 15760509 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,43 m² z wydzieloną strefą sypialnianą, zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022 roku. To idealny wybór zarówno dla inwestora, jak ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

631 900 PLN (19 148 zł/m2)

1
1
33 m2
2022
15760207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jelitkowski Dwór - zamieszkaj 200 od plaży 25351275 15760207 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Osiedle Jelitkowski Dwór na Gdańskim Prymorzu to miejsce, które harmonijnie łączy nowoczesność z bliskością natury. Położone nieda...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 680 000 PLN (19 535 zł/m2)

4
-
86 m2
2004
15894859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z kuchnią, balkonem na Przymorzu 27949916 15894859 NA SPRZEDAŻ JASNE, SŁONECZNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ- do własnej aranżacji -MIESZKANIE:Na sprzedaż ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 45 m2. W skład nieruchomości wchodzą:- pokój dzienny z wyjściem na bal...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (12 200 zł/m2)

2
1
45 m2
1972
15883803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pierwsze Piętro | Potencjalne 3 Pokoje z Balkonem! 27675869 15883803 ŚWIETNA PROPOZYCJA 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA Z DWUSTRONNĄ EKSPOZYCJĄ! MOŻLIWE 3 POKOJE! Możliwy zakup przez osobę z zagranicy bez zgody z ministerstwa.LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest na Przymorzu - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańsk...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

660 000 PLN (15 349 zł/m2)

2
1
43 m2
1970
15845606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje dla inwestora FV 23% Świetna inwestycja!! 26864102 15845606 SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM !Gotowe do wejścia - nowoczesna inwestycja - doskonale skomunikowanie.MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie balkonem położone na Przymorzu . Wykończone w dobrym...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

655 000 PLN (18 714 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15881626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642223 15881626 Oferuję bezpośrednio na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu przy Alei Rzeczypospolitej 1D.Układ i standard:Mieszkanie składa się z:salonu z aneksem kuchennym i wyjściem n...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

570 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
38 m2
1970
15767426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25526544 15767426 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROStylowy apartament w Albatross Towers 6. piętro z widokiem Gdańsk PrzymorzeNa sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na ostatni...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

779 000 PLN (20 500 zł/m2)

2
-
38 m2
2015
15707152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313898 15707152 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers – Gdańsk PrzymorzePowierzchnia: 31,50 m²Liczba pokoi: 2Piętro: 8 z 17Rok budowy: 2015Forma własności: odrębna własność z księgą wiec...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (22 781 zł/m2)

2
-
32 m2
2014