• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Przymorze

Znalezionych ofert: 94

15845606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje dla inwestora FV 23% Świetna inwestycja!! 26864102 15845606 SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM !Gotowe do wejścia - nowoczesna inwestycja - doskonale skomunikowanie.MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie balkonem położone na Przymorzu . Wykończone w dobrym...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

655 000 PLN (18 714 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15881626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642223 15881626 Oferuję bezpośrednio na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu przy Alei Rzeczypospolitej 1D.Układ i standard:Mieszkanie składa się z:salonu z aneksem kuchennym i wyjściem n...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

570 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
38 m2
1970
15767426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25526544 15767426 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROStylowy apartament w Albatross Towers 6. piętro z widokiem Gdańsk PrzymorzeNa sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na ostatni...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

779 000 PLN (20 500 zł/m2)

2
-
38 m2
2015
15707152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313898 15707152 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers – Gdańsk PrzymorzePowierzchnia: 31,50 m²Liczba pokoi: 2Piętro: 8 z 17Rok budowy: 2015Forma własności: odrębna własność z księgą wiec...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (22 781 zł/m2)

2
-
32 m2
2014
15839615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26756125 15839615 Na sprzedaż – 2 pokoje do remontu Przymorze, blisko morzaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku w nadmorskiej dzielnicy Przymorze w Gdańsk.Lokal wymaga generalnego remontu, co daje pełną s...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

569 000 PLN (13 548 zł/m2)

2
-
42 m2
1965
15787186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25917782 15787186 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROPrzymorze ul. Tysiąclecia 42,5 m² po remoncie 4. piętro Komfortowe mieszkanie po remoncie – gotowe do wprowadzeniaNa sprzedaż przytulne, w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

648 500 PLN (15 081 zł/m2)

2
-
43 m2
1980
15881625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642224 15881625 Opis nieruchomości:Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. W skład lokalu wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka. Dodatkowym atutem je...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
-
54 m2
1969
15707134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313901 15707134 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROAtrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Gdańsku PrzymorzePrezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m², usytuowanego na czwartym piętrze w czteropięt...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

645 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15707133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313894 15707133 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż – PrzymorzeOferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na 4. piętrze czteropiętrowego budynku w spokojnej, ale doskonale s...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

564 000 PLN (13 116 zł/m2)

2
-
43 m2
1965
15845604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetne studio na wynajem blisko plaży i OBC. 26864101 15845604 ŚWIETNE STUDIO Z BALKONEM NA PRZYMORZUGOTOWE DO WYNAJĘCIA - NOWOCZESNA INWESTYCJA - DOSKONAŁE SKOMUNKOWANIE!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie balkonem położone na Przymorzu . Wykończone w dobrym stan...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

510 000 PLN (20 400 zł/m2)

1
1
25 m2
2026
15771064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie mieszkanie-duży balkon10 minut do Morza 25569506 15771064 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY APARTAMENT 2-POKOJOWY Z DUŻYM BALKONEM NAD MORZEM !!WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA - DUŻY BALKON 10 MINUT DO PLAŻY - INWESTYCJA SPECTRUM !APARTAMENT: Na sprzedaż 2-pokojowy apartament klasy premium, wykończony z dbałością o detale w o...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 250 000 PLN (26 042 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
15889852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Przymorze, 4 pokoje po remoncie kapitalnym 27862644 15889852 LOKALIZACJA:Mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. To doskonała lokalizacja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających nieruchomości pod inwestycję i wynajem. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infra...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 000 PLN (13 768 zł/m2)

4
1
69 m2
1980