• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 358

15872218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27488198 15872218 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO3-pokojowe mieszkanie Gdańsk Morena garaż + komórkaNa sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,25 m², położone w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdańsk – M...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (18 948 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15894781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948930 15894781 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 54 m² z balkonem i możliwością aranżacji 3 pokoiGdańsk Orunia Górna 1 piętro budynek z 2002 rokuOferuję na sprzedaż przemyślanie zaprojektowane mi...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

698 000 PLN (12 926 zł/m2)

2
-
54 m2
2002
15894780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948928 15894780 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 36,66 m² z balkonem, klimatyzacją, miejscem garażowym i komórką lokatorską.Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 36,66 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z win...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

644 000 PLN (17 405 zł/m2)

2
-
37 m2
2022
15887062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27775271 15887062 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleńGdańsk Orunia ul. Uranowa 61,27 m² 3 pokoje balkon piwnicaPowierzchnia: 61,27 m²Piętro: 1 z 4Opis nieruchomości:P...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

554 000 PLN (8 935 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15885228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27720992 15885228 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m² z balkonem, ogrodem i dużą piwnicąGdańsk Wrzeszcz kamienica 3 pokoje 2 piętroNa sprzedaż duże, ciepłe i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 100 m², położone na 2 piętrze w kamienicy w jednej z...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (9 990 zł/m2)

3
-
100 m2
1910
15885225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27720916 15885225 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – 3 pokoje wysoki parter Morena, ul. BulońskaNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z lat 90., przy ul. Buloń...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (12 356 zł/m2)

3
-
59 m2
1990
15885222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27720913 15885222 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – PrzeróbkaNa sprzedaż jasne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Przeróbka, przy ul. B...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (13 930 zł/m2)

3
-
43 m2
1970
15866192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka na Siedlcach I tramwaj I piękny widok 27315534 15866192 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż kawalerka, położona na ostatnim piętrze budynku z widokiem na zieleń. Blisko bloku znajduje się przestanek tramwajowy,...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

415 000 PLN (13 833 zł/m2)

1
1
30 m2
1978
15829595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza 26628777 15829595 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (10 306 zł/m2)

3
1
62 m2
1930
15828985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza! 26598231 15828985 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (10 306 zł/m2)

4
1
62 m2
1930
15771065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
500 m od morza – idealne pod inwestycję 25569508 15771065 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w znakomitej lokalizacji - na gdańskim Przymorzu przy ul. Piastowskiej. To propozycja idealna zarówno dla osób szukających mieszkania do własne...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 000 PLN (12 342 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15852091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 700m od morza 27025246 15852091 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Przymorzu. Idealne do zamieszkania lub na wynajem.ATUTYdoskonała lokalizacja,700m od morza,do mieszkania przynależy piwnica,cicha i spokojna okoli...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

499 000 PLN (10 848 zł/m2)

2
-
46 m2
1970