• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 357

15799964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26200654 15799964 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie 3 pokoje Gdańsk ŚródmieścieOpis mieszkania:Powierzchnia: 70 m²Liczba pokoi: 3 (wszystkie osobne)Piętro: 2 (w III-piętrowej kamienicy)Dodatkowe pomieszczenia: Duża osobna kuc...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

998 000 PLN (14 257 zł/m2)

3
-
70 m2
1930
15885226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27720993 15885226 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż mieszkanie 55 m² w klimatycznej kamienicy2 pokoje oddzielna kuchnia balkon piwnica ul. J. Kochanowskiego 59ANa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
55 m2
1928
15874945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27519694 15874945 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Żabiance – świetna lokalizacja blisko morzaNajważniejsze atuty nieruchomości:*funkcjonalny, dwustronny układ mieszkania, zapewniający dobrą ...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (15 093 zł/m2)

2
-
43 m2
1975
15869995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27415070 15869995 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż kawalerka z ogródkiem – 35,80 m² parter po remoncieOferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na parterze budynku mieszkalnego. Do lokalu przynależy prywa...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

439 000 PLN (12 912 zł/m2)

1
-
34 m2
2006
15832836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26726733 15832836 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROApartament typu studio z widokiem na Motławę – inwestycja Kapitanat Apartamenty, GdańskNa sprzedaż apartament typu studio o projektowanej powierzchni 32,84 m², zlokalizowany w prestiżo...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (28 758 zł/m2)

1
-
33 m2
2026
15871097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27457585 15871097 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż w pełni urządzona kawalerka z miejscem postojowym33,91 m² 1 piętro winda gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalna i w pełni urządzona kawalerka o powierzchni 33,91...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

509 000 PLN (14 971 zł/m2)

1
-
34 m2
2018
15829946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26655647 15829946 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONieruchomość inwestycyjna – 2 niezależne mieszkania GdańskNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana przy ul. Stefanii Sempołowskiej, obejmująca dwa w pełni niezale...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 149 000 PLN (15 527 zł/m2)

4
-
74 m2
1930
15885227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27720990 15885227 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnymGdańsk Chełm ul. Szpora nowsze budownictwo po kompleksowym remoncieNa sprzedaż starannie wykończone mieszkanie położone przy ul. Szpora w Gdańsku, w budynku oddanym do użytkowania...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (14 686 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15871096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27457587 15871096 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej części GdańskaNa sprzedaż funkcjonalne i starannie wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w spokojnej i dobrze skomun...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
1960
15860972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27191742 15860972 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: Luksusowy apartament w sercu Gdańska – Prestigioza lokalizacja w Apartamentach ScalaMamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową nieruchomość, zlokalizowaną w jednym z na...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 349 000 PLN (22 115 zł/m2)

3
-
61 m2
2023
15848050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26929879 15848050 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – kawalerka z ogródkiem gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m², zakupiona bezpośrednio od dewelopera i wykończona „pod klucz” – gotowa do zamieszk...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

477 000 PLN (17 667 zł/m2)

1
-
27 m2
2024
15847368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26910551 15847368 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie 33,10 m² po kapitalnym remoncie, Gdańsk ZaspaOferujemy nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33,10 m², położone na parterze w 1...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

574 000 PLN (16 882 zł/m2)

2
-
34 m2
1980