• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 357

15772479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25611360 15772479 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Karczemkach Kiełpińskich , usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku z 2002 roku. Mieszkanie 66 m2 składa się z 3 pokoi, oddzie...

Gdańsk (Karczemki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

648 000 PLN (9 818 zł/m2)

3
-
66 m2
2002
15767426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25526544 15767426 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROStylowy apartament w Albatross Towers 6. piętro z widokiem Gdańsk PrzymorzeNa sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na ostatni...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

779 000 PLN (20 500 zł/m2)

2
-
38 m2
2015
15761342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25380692 15761342 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROWyjątkowy Apartament w Gdańsku – Idealna Inwestycja lub Miejsce do ZamieszkaniaNa sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament, położony w prestiżowej inwestycji Przystań Letnica, przy ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (19 771 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15707152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313898 15707152 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers – Gdańsk PrzymorzePowierzchnia: 31,50 m²Liczba pokoi: 2Piętro: 8 z 17Rok budowy: 2015Forma własności: odrębna własność z księgą wiec...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (22 781 zł/m2)

2
-
32 m2
2014
15707151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24313891 15707151 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: Przestronne mieszkanie 83 m² w zabytkowej kamienicy w Gdańsku OliwieLokalizacja:Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83 m², usytuowane na parterze k...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 639 000 PLN (19 747 zł/m2)

4
-
83 m2
1983
15861789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211709 15861789 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m²Opis nieruchomości: Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m², położone na II piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie znajduje się w s...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

748 900 PLN (12 482 zł/m2)

3
-
60 m2
1985
15762366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25402223 15762366 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem na dachu – 74 m², GdańskOpis mieszkania:*Powierzchnia całkowita: 74 m²Układ:I kondygnacja (ponad 46 m²):*przestronny salon z...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 399 000 PLN (18 905 zł/m2)

3
-
74 m2
2020
15746350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25077769 15746350 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze – Gdańsk Ujeścisko-Łostowice, ul. Niepołomicka 25Lokalizacja i inwestycja:*Mieszkanie znajduje się w inwestycji Develia Niepołomi...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

784 000 PLN (10 889 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15856655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27099289 15856655 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie przygotowane do wynajmu – gotowe do wprowadzenia!Powierzchnia: 63 m² – Gdańsk, ZaspaOferujemy mieszkanie podzielone na 4 niezależne pokoje, w pełni umeblowane i gotowe do wy...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

894 000 PLN (14 190 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15765138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25464611 15765138 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą – Gdańsk Siedlce, ul. Seweryna Goszczyńskiego Powierzchnia: 51 m²Liczba pokoi: 2Piętro: 1 z 5Typ zabudowy: blokRok budowy: ...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

658 000 PLN (12 902 zł/m2)

2
-
51 m2
1996
15760385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25355764 15760385 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesne mieszkanie w kameralnym osiedlu – Gdańsk, ul. Dąbka Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcieMieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,5 m², z funkcjonalnym ukł...

Gdańsk (Zakoniczyn) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

652 000 PLN (12 538 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15778265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25748293 15778265 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą GdańskNa sprzedaż komfortowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedl...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

698 000 PLN (9 971 zł/m2)

3
-
70 m2
1997