• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 357

15760725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25365515 15760725 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Gdańsk, Główne Miasto, ul. OgarnaPodstawowe informacje:*Powierzchnia: 50 m²*Liczba pokoi: 2*Piętro: 1 w budynku 3-piętrowym...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

898 000 PLN (17 960 zł/m2)

2
-
50 m2
1956
15760728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25365513 15760728 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 55,55 m² Garaż + komórka Gdańsk Oliwa Wyjątkowa lokalizacja nad stawemAdres: ul. Gdańska, Gdańsk – Oliwa Piętro: 1 z 2 Kameralna kamienica z 192...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (13 375 zł/m2)

3
-
56 m2
1921
15745926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065413 15745926 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, ul. Twarda – Gdańsk MłyniskaOpis nieruchomościOferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone w kameralnej kamienicy z lat...

Gdańsk (Młyniska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (14 860 zł/m2)

2
-
43 m2
1930
15739361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24927803 15739361 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: elegancki apartament 46,47 m² w prestiżowej inwestycji Brabank Gdańsk, ul. Stara StoczniaOpis nieruchomościNa sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament o powier...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (25 511 zł/m2)

2
-
47 m2
2017
15707134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313901 15707134 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROAtrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Gdańsku PrzymorzePrezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m², usytuowanego na czwartym piętrze w czteropięt...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

645 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15707133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313894 15707133 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż – PrzymorzeOferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na 4. piętrze czteropiętrowego budynku w spokojnej, ale doskonale s...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

564 000 PLN (13 116 zł/m2)

2
-
43 m2
1965
15879345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27613316 15879345 Dwupoziomowe, słoneczne, ponad 100 m2, 6 pokoi, 2 balkony, komórka 9 m2Powierzchnia użytkowa lokalu to 106 m2, która obejmuje dolną kondygnację składającą się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 24,8 m2, trzech pokoi (13,8 m2, 10,3 m2, 10 m2),...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

890 000 PLN (8 396 zł/m2)

4
1
106 m2
2008
15827470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634628 15827470 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROWidokowe mieszkanie 9. piętro LetnicaNa sprzedaż mieszkanie położone w Letnica, przy ul. Suchej 37, usytuowane na 9. piętrze nowoczesnego budynku z balkonem i panoramicznym widokiem ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

844 000 PLN (16 880 zł/m2)

2
-
50 m2
2019
15792182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26007135 15792182 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem – apartamentowiec, piętro 56Opis nieruchomości:Oferujemy atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe z osobną ku...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

839 000 PLN (17 851 zł/m2)

2
-
47 m2
2019
15780975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25817259 15780975 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesny apartament z prywatną sauną i 2 miejscami garażowymi – Gdańsk Letnica, os. Horizon, ul. StarowiejskaOpis nieruchomości:Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 68 m², ...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (17 632 zł/m2)

4
-
68 m2
2025
15823973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634621 15823973 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – Luksusowy apartament 3-pokojowy z 2 łazienkami, 250 m od plaży Gdańsk Letnica, PortoPowierzchnia: 72 m²Opis nieruchomości:Na sprzedaż komfortowy i nowocześnie urządzony ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 239 000 PLN (17 208 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15787186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25917782 15787186 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROPrzymorze ul. Tysiąclecia 42,5 m² po remoncie 4. piętro Komfortowe mieszkanie po remoncie – gotowe do wprowadzeniaNa sprzedaż przytulne, w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

648 500 PLN (15 081 zł/m2)

2
-
43 m2
1980