• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 357

15828189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591952 15828189 Gdańsk Jelitkowo - atrakcyjny apartament w pasie nadmorskim. Lokalizacja: kompleks mieszkaniowy Neptun Park to najlepsza lokalizacja w Trójmieście. Położony przy sosnowym lasku - przejście do ładnej, szerokiej plaży, w sąsiedztwie Parku Regana (teren...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 000 PLN (35 484 zł/m2)

3
1
93 m2
2008
15614626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22498476 15614626 Nowe, komfortowe w najlepszej lokalizacji GdańskaZaletyPiękne widokiSolidny deweloper z dużym doświadczeniemUstawne mieszkania w rozsądnych cenachKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC.LokalizacjaOsiedle Horizon powstaje w sąsiedztwie Drogi Zi...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 334 319 PLN (14 826 zł/m2)

4
1
90 m2
2024
15805555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26309890 15805555 OKAZYJNA CENA za mieszkanie w centrum Wrzeszcza - tętniącej życiem dzielnicy Gdańska z doskonałą dostępnością do komunikacji miejskiej( tramwaje, autobusy) zapewniającej doskonałe połączenia z resztą Trójmiasta - szybki dojazd do centrów biurowych , ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
95 m2
-
15627975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22792213 15627975 Atrium Oliva - wyjątkowy apartament o pow. 66,73 m2, narożny, z tarasem i bardzo dużym ogródkiem.Do sprzedaży jest wyjątkowy apartament o powierzchni 66,73 m2, narożny, z tarasem i bardzo dużym ogródkiem, wraz z miejscem postojowym w hali garażowej o...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 599 000 PLN (24 227 zł/m2)

3
1
66 m2
2024
15823000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy 26625938 15823000 ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy Gdańsk Wrzeszcz Al. LegionówNa sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,5 m², położone na 2. i 3. piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (10 544 zł/m2)

4
-
90 m2
1930
15845206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26856910 15845206 Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomościnowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkaniafunkcjonalny układ: salon z aneksem kuchennym oraz oddzielna sypialniawysoki standard wykończenia, zabudowy stolarsk...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (15 214 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15714716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24466203 15714716 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w hali garażowej Gdańsk ChełmOpis ofertyNa sprzedaż komfortowe, przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie, idealne dl...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 400 000 PLN (15 909 zł/m2)

3
-
88 m2
2023
15868903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane mieszkanie 3-pok, winda i hala garażowa 27394244 15868903 Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2-gim piętrze nowoczesnego budynku na gdańskim Jasieniu. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno komfort codziennego życia, jak i szybki dostęp do wszystkich najważniejsz...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

779 000 PLN (14 981 zł/m2)

3
1
52 m2
2020
15881794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4-pok, ogród, hala garażowa x2 27649450 15881794 Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno komfort codziennego życia, jak i szybki dostęp do wszystkich najważniejszych punktów miasta.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na świetnie sko...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 149 000 PLN (14 731 zł/m2)

4
2
78 m2
2021
15897845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Borkowo pod Gdańskiem | 4 pokoje z ogrodem 136m² 28011011 15897845 Marzysz o mieszkaniu z dużym, prywatnym ogrodem, które nie wymaga remontu i w którym możesz zamieszkać od zaraz? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, w pełni urządzonego, 4-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Żeglarskiej w Borko...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (13 317 zł/m2)

4
1
60 m2
2015
15775503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25675620 15775503 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem – Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG)Powierzchnia: 67,93 m²Liczba pokoi: 3Piętro: — 1Stan: deweloperskiBalkon: tak, 9,63 m²Miejsce postojo...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 100 000 PLN (16 176 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15778264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25748305 15778264 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: jasne mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy – Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów 27APowierzchnia: 54 m² 3. piętro Piwnica Kamienica Ogrzewanie miejskie Stan: do remontuOpis...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (12 019 zł/m2)

2
-
54 m2
1960