• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 358

15826841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne 4 pokoje kameralnie w Centrum Gdańska 90m2 26650154 15826841 Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze - idealny apartament 4-pokojowy dla rodziny.Klimatyczne, kameralne osiedle - staranie wykończone wnętrze - gotowe do zamieszkania.APARTAMENT: na sprzedaż pięknie wykończony, gustowny 4-p...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 669 000 PLN (18 544 zł/m2)

4
2
90 m2
2018
15845605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pok po remoncie świetnie skomunikowane 26864100 15845605 SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM !Gotowe do zamieszkania - doskonale skomunikowanie - blisko centrum!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym 7-metrowym balkonem położone na gdańskim Chełmie. Nieruchomość...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (17 114 zł/m2)

2
1
35 m2
1985
15810504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Chmielna Park gotowa inwestycja lokal mieszkalny! 26412980 15810504 NA SPRZEDAŻ APARTAMENT IDEALNY NA INWESTYCJĘ!DOSKONAŁA LOKALIZACJA  - INWESTYCJA NAD MOTŁAWĄ - 10 MINUT OD STARÓWKI!APARTAMENT: Na sprzedaż jasny, doskonały na inwestycję studio o powierzchni 35,37 m2. Przemyślany układ oraz dobre doświetlenie pomies...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

830 000 PLN (23 714 zł/m2)

1
1
35 m2
2016
15897536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28005752 15897536 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w spokojnej części Gdańska – idealne dla pary, singla lub pod inwestycjęZapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55,25 m², położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu dewelopera A...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 652 zł/m2)

2
1
55.25 m2
2010
15897535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28005749 15897535 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni całkowitej 65,5m² położonego w spokojnej i zielonej części Oruni Górnej - Gdańska Południe przy ul. Złotej.To idealna propozycja dla osób, które cenią no...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 198 zł/m2)

3
1
65.5 m2
2021
15895568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27962076 15895568 Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy - idealnej dla rodzin oraz osób ceniących ciszę, a jednocześnie wygod...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

850 000 PLN (7 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2025
15805721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe Jasień 26314815 15805721 W CENIE 2 MIEJSCA POSTOJOWE!MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, trójstronne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 86,60 m2. W skład nieruchomości wchodzą:- salon z aneksem kuc...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 050 000 PLN (12 209 zł/m2)

3
2
86 m2
2013
15897457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28003418 15897457 Zapraszam na dni otwarte, które odbędą sie w dniu 27.05.2026 Od godziny 15:00 do 16:30. Osoby zainteresowane zapraszamy na umówienie się telefonicznie lub mailowo.Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m², położone w jedne...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

629 000 PLN (14 835 zł/m2)

2
1
42.4 m2
1975
15895683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962881 15895683 Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum GdańskaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,36 m², położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru, z oknami skierowan...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 459 000 PLN (25 436 zł/m2)

1
1
57.36 m2
2024
15895458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962878 15895458 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 34,92 m² I piętro Gdańsk, ul. Pastelowa ekspozycja: zachód.Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,92 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku.To doskonała propozycja...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

466 500 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
35.91 m2
2027
15895919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962964 15895919 Kawalerka z widokiem.Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 31,6 m² usytuowane na 8. piętrze w zadbanym 10-piętrowym wieżowcu z 1976 roku. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących pierwszego lokum, jak i dla inwestorów.Układ ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

510 000 PLN (16 139 zł/m2)

1
1
31.6 m2
1976
15895608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962880 15895608 Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum GdańskaNa sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,87 m², położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria od Dekpol Deweloper. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, gotowe...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 241 863 PLN (26 496 zł/m2)

1
1
46.87 m2
2024