• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 353

15895813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962807 15895813 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim 48,06 m² balkon Gdańsk, ul. Pastelowa ekspozycja: południowy wschódNa sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,06 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Pastelowej ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

585 500 PLN (12 183 zł/m2)

3
1
48.06 m2
2026
15895434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962154 15895434 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego studio o powierzchni 27 m², położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdańsku – na Wyspie Spichrzów, w samym sercu Śródmieścia.Najważniejsze atuty nieruchomości:Wysoki standard wyk...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

989 000 PLN (36 630 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15895669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962206 15895669 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 60,82 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym (32,53 m²), który d...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 089 000 PLN (15 937 zł/m2)

2
1
68.33 m2
2025
15895359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962152 15895359 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego apartamentu inwestycyjnego o powierzchni 39,5 m², położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdańska – na Wyspie Spichrzów, w samym sercu Śródmieścia.Najważniejsze atuty nieruchomości:Wy...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 280 000 PLN (32 405 zł/m2)

2
1
39.5 m2
2025
15895737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962806 15895737 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim 59,07 m² balkon Gdańsk, ul. Pastelowa ekspozycja: południe-wschódNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,07 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

677 500 PLN (11 469 zł/m2)

3
1
59.07 m2
2025
15895332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962017 15895332 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej części Gdańsk - Stogi, w niedalekiej odległości od morza i terenów rekreacyjnych.Gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu. Układ mieszkania:- dwa jasne pokoj...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

489 000 PLN (12 222 zł/m2)

2
1
40.01 m2
1932
15895785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962723 15895785 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,97 m², położone na nowoczesnym osiedlu w bloku z 2021 roku. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem oraz wyjątkowym dodatkiem - dwoma miejscami postojowymi, co...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

640 000 PLN (13 626 zł/m2)

2
-
46.97 m2
2021
15888754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27823390 15888754 REZERWACJA*** WRZESZCZ *** POLITECHNICZNA *** 3 POKOJE *** IDEALNE POD WYNAJEM *** LOKALIZACJA: Gdańsk – Wrzeszcz, ul. Politechniczna. Ścisłe centrum dzielnicy, okolice Politechniki Gdańskiej – jedna z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Trójmie...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
45 m2
1973
15895776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962702 15895776 Eastate prezentuje Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim na sprzedaż przy ul. Borkowskiej w Gdańsku.LOKALIZACJA: Ul. Borkowska znajduje się w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się części południowego Gdańska, z dogodnym dojazdem do centrum oraz ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (14 778 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15897418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002457 15897418 Na sprzedaż wyjątkowo jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone w zielonej i spokojnej części Gdańska - Osowie. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze kameralnego bloku (dwa mieszkania na piętrze) i oferuje funkcjonalny układ pom...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

760 000 PLN (11 692 zł/m2)

3
-
65 m2
2000
15849720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje z ogródkiem Gdańsk ul. Olimpijska 26979665 15849720 Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 z ogródkiem przy ul. Olimpijskiej. Mieszkanie położone na parterze budynku znajdującego się na osiedlu Habenda, wybudowanego przez znanego, trójmiejskiego dewelopera Allcon w Gdańsku (dzielnica...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

559 000 PLN (12 422 zł/m2)

2
1
45 m2
2013
15758838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Możliwość połączenia dwóch nieruchomości. 25331189 15758838 !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,20 m², zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1956 roku, przy ul. Kowalskiej w Gdańsku. Lokal po generalnym remon...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (19 364 zł/m2)

2
-
33 m2
1956