• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

Znalezionych ofert: 464

15884060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z dużą loggią | Gdynia Chylonia | cisza, 27694083 15884060 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w funkcjonalnym, jasnym mieszkaniu położonym w spokojnej części Gdyni Chyloni.To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do życia - z dużą loggią, dobrym układem i z...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

559 000 PLN (11 408 zł/m2)

2
1
49 m2
2000
15853548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | osobna kuchnia | możliwość 2 pokoi | 5 27052123 15853548 Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne. To propozycja dla osób, które szukają komp...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

429 000 PLN (13 406 zł/m2)

1
1
32 m2
1953
15830265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śródmieście Gdyni | 42 m² do aranżacji, blisko mor 26665883 15830265 Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Obrońców Wybrzeża to adres, który funkcjonuje w samym sercu miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie nowych inwestycji miejskich oraz projektów klasy premium, takich jak Plac Unii i realizacje Invest Komfort. To ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

559 000 PLN (13 634 zł/m2)

2
1
41 m2
1957
15841064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z panoramicznym widokiem | 8 piętro | Gdy 26787822 15841064 Oferta biura The House Nieruchomości.Szanowni Państwo, informujemy, że prezentowana oferta jest zarezerwowana Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m² położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Morskiej w Gdyni.Dwa pokoje, log...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

359 000 PLN (13 296 zł/m2)

2
1
27 m2
1975
15887434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia Śródmieście | 2 pokoje | wysokość 285 cm 27783380 15887434 Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Władysława IV to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów Śródmieścia Gdyni miejsce, w którym nowoczesne miasto spotyka się z nadmorskim charakterem i architekturą budującą wartość tej lokalizacji od deka...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

559 000 PLN (14 711 zł/m2)

2
1
38 m2
1957
15530306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20609382 15530306 Ekskluzywny apartament w prestiżowym kompleksie Sea Towers Gdynia ŚródmieścieNa sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 76 m², zlokalizowany na 5. piętrze ikonicznego budynku Sea Towers – najbardziej rozpoznawalnej inwestycji Trójmi...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 999 000 PLN (26 303 zł/m2)

3
1
76 m2
2009
15833686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26714217 15833686 Cisowa - dzielnica pełna możliwości!0% prowizjiLokalizacjaMiasteczko Nova Fala zlokalizowane jest w nowoczesnej, wygodnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Cisowej!Bliskość SKM, głównych arterii drogowych, takich jak ul. Morska, ul. Hutnicz...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

468 164 PLN (12 320 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15725792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24686886 15725792 Nietuzinkowy apartament z panoramicznym widokiem na morze – Nowe Orłowo, GdyniaWyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem na BałtykPrzyjedź samochodem i zaparkuj wygodnie na prywatnym miejscu w garażu podziemnym. Dodatkowe miejsce parkingowe dla g...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 150 000 PLN (50 000 zł/m2)

3
2
83 m2
2019
15814711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26594101 15814711 Gdynia Kamienna Góra, atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: prestiżowa, blisko morza, Bulwaru i centrum miasta, Kamienna Góra położona jest ok. 52m n.p.m. z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską, Skwer Kościuszki, w sąsiedztwie Teatr Muzyczny,...

Gdynia (Kamienna góra) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 890 000 PLN (23 625 zł/m2)

3
1
80 m2
1935
15784379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25851342 15784379 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ulicy Unruga na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Położone jest w bardzo spokojnej okolicy, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni-Obłuże.W bliskiej okolicy pełna infrastruktura handlowo usługowa...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

419 000 PLN (10 744 zł/m2)

2
1
39 m2
1974
15767379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25524234 15767379 Ustawne 1-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdynia GrabówekIdealne dla wszystkich ceniących sobie świetną komunikację oraz dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej i rekreacyjnej!CENA DO NEGOCJACJI!Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkan...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

429 000 PLN (12 257 zł/m2)

1
1
35 m2
1936
15724363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24654591 15724363 Gdynia Witomino Radiostacja, ładne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: świetne położenie, ta część dzielnicy położona jest na wzniesieniu, z ładnymi widokami, w otoczeniu zieleni, z dobrą infrastrukturą (sklepy, usługi, przychodnia), w pobliżu ulicy...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

470 000 PLN (11 463 zł/m2)

2
1
41 m2
1970