• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

Znalezionych ofert: 464

15793871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26050285 15793871 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kamrowskiego na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Mieszkanie położone jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino.W bliskiej okolicy pełna ...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

935 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
68 m2
2008
15780491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25802662 15780491 Wyjątkowe, duże mieszkanie z 2 miejscami postojowymi w spokojnej, zielonej lokalizacji Gdynia Pustki CisowskiePolecam na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie, otoczone zielenią, zlokalizowane w gdyńskiej dzielnicy Pustki Cisowskie!Mieszkanie o p...

Gdynia (Pustki cisowskie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 190 000 PLN (10 171 zł/m2)

5
2
117 m2
2003
15758674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25324883 15758674 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości położonej w inwestycji Invest Komfort w Gdyni Redłowo!ATUTY:- W pełni oszklona, zabudowana loggia- Wygodny i funkcjonalny układ pomieszczeń- Oddzielna, w pełni wyposaż...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 140 000 PLN (20 357 zł/m2)

2
1
56 m2
2012
15737686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24889504 15737686 3-pokojowe mieszkanie z garażem w idealnej lokalizacji Gdynia WitominoPolecam na sprzedaż przytulne, słoneeczne mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane w gdyńskiej dzielnicy Witomino Radiostacja.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,9 m2 posia...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

499 999 PLN (10 870 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15377331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17170176 15377331 .Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 35m2 po generalnym remoncie z nową podłogą i ogrzewaniem kominkowym. Okna PCV z miejscami na rolety. Ściany wyrównane. Nowe drzwi. Do mieszkania przynależy piwnica. Klatka schodowa świeżo po remoncie. Mieszkan...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

295 000 PLN (8 429 zł/m2)

2
1
35 m2
1950
15208473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12663524 15208473 Mieszkanie przygotowane do najmu krótkoterminowego w śródmieściu.Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w centrum, blisko dworca głównego. Mieszkanie jest zaaranżowane do najmu turystycznego i krótkoterminowego. Składa się z tr...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 120 000 PLN (12 727 zł/m2)

3
1
88 m2
-
15208474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12663526 15208474 Mieszkanie z pięknym widokiem na port i zatokę.Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w pobliżu centrum. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi z aneksami kuchennymi oraz łazienkami, stanowiącymi niezależne części mies...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

615 000 PLN (12 300 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15895820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962827 15895820 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To propozycja dla osób ceniących elegancję, komfort oraz wyjątkowy charakter nadmorskiej lokalizacji.Inwestycja realizowana jest w bez...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 190 000 PLN (26 386 zł/m2)

2
1
83 m2
2026
15895825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962843 15895825 Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m² z dwoma balkonami i tarasem.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m² położone przy ul. Chylońskiej tuż obok stacji SKM Gdynia Cisowa. To doskonała oferta dla rodziny z dzieć...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

859 000 PLN (10 281 zł/m2)

3
1
83.55 m2
2003
15895835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962891 15895835 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To unikalna propozycja dla osób poszukujących elegancji, komfortu oraz wyjątkowej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nadmorskiego klima...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 190 000 PLN (29 813 zł/m2)

4
1
107 m2
2026
15895684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962888 15895684 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu z prywatnym ogrodem i przestronnym tarasem, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To propozycja skierowana do osób ceniących luksus, prywatność oraz niepowtarzalny klimat n...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 690 000 PLN (34 486 zł/m2)

4
1
107 m2
2026
15895757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962875 15895757 Świetna inwestycja! 2 pokoje po remoncie - Gdynia Działki Leśne 40,5 m²To 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Gdyni to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej gotowego lokum do zamieszkania. Mieszkanie ma s...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

399 500 PLN (9 864 zł/m2)

2
-
40.5 m2
1952