• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

Znalezionych ofert: 464

15895835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962891 15895835 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To unikalna propozycja dla osób poszukujących elegancji, komfortu oraz wyjątkowej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nadmorskiego klima...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 190 000 PLN (29 813 zł/m2)

4
1
107 m2
2026
15895684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962888 15895684 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu z prywatnym ogrodem i przestronnym tarasem, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To propozycja skierowana do osób ceniących luksus, prywatność oraz niepowtarzalny klimat n...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 690 000 PLN (34 486 zł/m2)

4
1
107 m2
2026
15895757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962875 15895757 Świetna inwestycja! 2 pokoje po remoncie - Gdynia Działki Leśne 40,5 m²To 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Gdyni to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej gotowego lokum do zamieszkania. Mieszkanie ma s...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

399 500 PLN (9 864 zł/m2)

2
-
40.5 m2
1952
15895661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962166 15895661 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To propozycja dla osób ceniących elegancję, komfort oraz wyjątkowy charakter nadmorskiej lokalizacji.Inwestycja realizowana jest w sąs...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 290 000 PLN (27 927 zł/m2)

4
1
82 m2
2025
15895924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963005 15895924 3-pokojowy apartament z balkonem i miejscem w hali garażowej Sadyba Orłowska Gdynia OrłowoNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 64,66 m², położony na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2006 roku, znajdującego się na terenie...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 170 000 PLN (18 095 zł/m2)

3
1
64.66 m2
2006
15895744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962828 15895744 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu z prywatnym tarasem na dachu, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni – Orłowie. To unikalna propozycja dla osób ceniących luksus, prywatność oraz niepowtarzalny klimat nadmorski...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 500 000 PLN (32 710 zł/m2)

4
1
107 m2
2026
15895734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962797 15895734 Na sprzedaż: klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana. Powierzchnia: 48 m², Piętro: 24, Budynek: lata 50., cegła. Dlaczego warto? To mieszkanie łączy w sobie urok modernistycznej Gdyni z wygodą współczesnych rozwiązań. Ide...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

719 000 PLN (14 979 zł/m2)

3
1
48 m2
1950
15895716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962743 15895716 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla osób szukających własnego miejsca do życia, jak i dla inwestorów planujących zakup...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

579 000 PLN (15 237 zł/m2)

2
1
38 m2
1989
15895412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962043 15895412 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną i zaskakująco przestronną kawalerkę położoną w Gdyni Oksywie.To miejsce, które łączy miejski komfort z otoczeniem blisko natury. LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w Gdyni, w cichej i spokojnej...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

320 000 PLN (12 360 zł/m2)

1
1
25.89 m2
1975
15758144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne mieszkanie z balkonem blisko centrum 25313785 15758144 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 4. piętrze budynku przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni. To oferta idealna dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, a jednocześnie cenią spokój, zieleń i otoczenie lasu.Atuty nieruch...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

495 000 PLN (11 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1980
15775039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą i balkonem 25662013 15775039 WstępNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m² (126 m² po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy z Gdynią.To idealne miejsce dla osób, które szukają przestrzeni, komfortu i odrobiny n...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

850 000 PLN (9 444 zł/m2)

4
2
90 m2
2013
15886028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Morze i las na wyciągnięcie ręki | Bernadovo 27746399 15886028 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego apartamentu położonego na prestiżowym osiedlu Bernadovo w Gdynia.Kameralna inwestycja wyróżnia się butikowym charakterem — w budynku znajduje się zaledwie sześć apartamentów, co gwarantu...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 480 000 PLN (29 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2024