• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

Znalezionych ofert: 464

15877769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe Gdynia Witomino 27578751 15877769 Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m² zlokalizowane w Gdyni Witomino. Świetna lokalizacja oraz idealny układ mieszkania.Układ mieszkania:Mieszkanie o powierzchni 41,80 m2, znajduje się na 3 piętrze.Mieszkanie składa się z...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

475 000 PLN (11 585 zł/m2)

3
-
41 m2
1975
15405413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja Plac Kaszubski 17810338 15405413 Główne Atuty:Prestiżowa Lokalizacja: Apartament znajduje się w Rezydencji Plac Kaszubski, w centralnym punkcie Gdyni Śródmieścia, oferując dostęp do wszystkich miejskich udogodnień.Nowoczesne Osiedle: Rezydencja Plac Kaszubski to kameralny budynek z ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 250 000 PLN (19 737 zł/m2)

4
2
114 m2
2023
15878332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne dwa pokoje | Gdynia Oksywie | 27594115 15878332 Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m², położone na wysokim parterze w zadbanym budynku w Gdyni dzielnica Oksywie. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.Opis n...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

565 000 PLN (9 113 zł/m2)

2
1
62 m2
1935
15869948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! 3 Pokoje/winda/Obłuże 27412086 15869948 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowanyduży balkonfunkcjonalny układ z oddzielną kuchnią z oknem i dwiema osobnymi sypialniamiparking wyłącznie dla mieszkańców przed...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

519 000 PLN (9 981 zł/m2)

3
-
52 m2
1980
15850201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
poranna kawa z widokiem na port| top lokalizacja 26991460 15850201 Szukasz przestrzeni, światła i widoku, który daje oddech? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Układ daje wiele możliwości- można je przearanżować na mieszkanie 3 pokojowe (tak jak na przykładowym planie). ...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 000 PLN (9 661 zł/m2)

3
1
62 m2
1968
15896333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia Śródmieście | 3 pokoje z widokiem na morze 27977374 15896333 Trzypokojowe mieszkanie z widokiem na morze. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny. Idealnie sprawdzi się zarówno jako gotowe miejsce do zamieszkania, jak i nieruchomość inwestycyjna do dalszego wynajmu. Mieszkanie położone w jednej z najba...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

989 000 PLN (12 210 zł/m2)

3
1
81 m2
1930
15298627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży potencjał! Okna na ulicę Świętojańską! 15140453 15298627 Mieszkanie w PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI, idealne do zamieszkania, wynajmu lub z przeznaczeniem na działalność typu biuro kancelaria.OGROMNE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE! LOKALIZACJA:Ulica Świętojańska to najważniejsza, reprezentacyjna ulica Gdyni. Uznawana z...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 249 000 PLN (11 565 zł/m2)

5
1
108 m2
1927
15882538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Gdynia Redłowo 27667115 15882538 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą funkcjonalność oraz przestronność, co jest szczególnie istotne dla osób cen...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 299 000 PLN (16 238 zł/m2)

3
1
80 m2
1998
15835250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowość! - mieszkanie z pięknym widokiem na las 26798747 15835250 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-winda- cicha i spokojna okolica,- w pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa,- doskonale skomunikowane,- blisko obwodnicy trójmiasta,- sąsiedztwo lasu,- słoneczny balkon,- ustawne po...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

479 000 PLN (8 709 zł/m2)

3
1
55 m2
1991
15888598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament | Mały Kack 27818019 15888598 Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej i kameralnej części Małego Kacka!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wysoki standard wykończenia- w pełni wyposażone- gotowe do zamieszkania- miejsce w hali gara...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 149 000 PLN (15 740 zł/m2)

3
-
73 m2
2023
15864039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27263984 15864039 Do sprzedaży dwu pokojowy apartament z balkonem w budynku 2010roku z windą.Lokal w pełni urządzony i wyposażony, w nowoczesnym standardzie: glazury i terakota, panele podłogowe, w kuchni piekarnik w słupku i kuchenka elektryczna; oddzielna garderob...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

620 000 PLN (13 650 zł/m2)

2
1
45.42 m2
2010
15896289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974909 15896289 Zapraszam na dni otwarte, które odbędą się w dniu 27.05.2026Od godziny 15:00 do godziny 17:00. Osoby zainteresowane zapraszam na umówienie się telefonicznie lub mailowo. Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 72 m², poł...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

819 000 PLN (11 375 zł/m2)

3
-
72 m2
2012