• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gliwice

Znalezionych ofert: 108

15886794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766944 15886794 Do sprzedania 2-pokojowe (salon z wydzielonym aneksem sypialnianym) mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Opawskiej. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m² usytuowane na parterze budynku składa się z przestronnego pokoju dziennego z przejściem do wydz...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

259 000 PLN (7 400 zł/m2)

2
1
35 m2
1960
15859819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27176455 15859819 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE, UL. KUSOCIŃSKIEGO Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na 4. piętrze w budynku z windą w Gliwicach przy ul. Kusocińskiego. Najważniejsze informacje: 3 niezależne pokoje balkon ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

430 000 PLN (6 935 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15832119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27737140 15832119 Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym parterze kamienicy przy ul. Piwnej w Gliwicach.Budynek w dobry stanie, z terenem do parkowania tylko dla mieszkańców.Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni oraz łazien...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

349 000 PLN (5 800 zł/m2)

2
1
60.17 m2
1930
15883888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27682499 15883888 Centrum Gliwic! Niedaleko Politechniki .Pachnące świżością mieszkanie dla pary lub singla!!! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m², po kapitalnym remoncie. Funkcjonalny układ z niezależnymi pomieszczeniami sprawia, że przestrz...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

229 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15858091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27138566 15858091 Nowoczesny apartament w sercu Gliwic - Twoje miejsce na mapie luksusowego życia_ Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament o bardzo wysokim standardzie, położony w zrewitalizowanej kamienicy w centrum Gliwic. To miejsce idealne dla os&oacut...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (10 244 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15855911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078100 15855911 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Gliwic! Marzysz o przestronnym,słonecznym mieszkaniu położonym blisko centrum Gliwic? Oto Twoja szansa! Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Arkońskiej z nowym dachem i...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15827731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589187 15827731 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,20 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Rolnej w Gliwicach.Do lokalu przynależą:piwnica – 5,64 m²,komórka gospodarcza na zewnątrz – 11,85 m² (idealna na rowery, sprzęt sportowy lub jako doda...

Gliwice (Os. millenium) (Śląskie, gm. Gliwice)

229 000 PLN (5 181 zł/m2)

2
1
44.2 m2
1950
15863359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27245098 15863359 Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Batalionu Kosynierów w...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

449 000 PLN (7 741 zł/m2)

3
-
58 m2
1982
15873379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27516718 15873379 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gliwic – ul. Dąbrowskiego.Cena: 300 000 złOpis nieruchomości:Mieszkanie składa się z:- dwóch ustawnych pokoi ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

300 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15807615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26372544 15807615 Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze wysokiego bloku w Gliwicach, przy ul. Cichociemnych.Mieszkanie ma 52 mkw powierzchni, w stanie do remontu.Budynek w dobrym stanie, klatka schodowa zadbana, winda x2 w bloku.Ogrzewanie m...

Gliwice (Żwirki i wigury) (Śląskie, gm. Gliwice)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

2
1
52 m2
1976
15852697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27038361 15852697 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE, UL. GÓRNYCH WAŁÓWCena: 940 000 złPowierzchnia: 118 m²Piętro: 3Liczba pokoi: 4Forma sprzedaży: oferta na wyłącznośćNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 118 m², zlokalizowane na 3 piętrz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

859 000 PLN (7 280 zł/m2)

4
2
118 m2
1930
15870420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27428130 15870420 Do sprzedaży ustawne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na 6 piętrze 10 piętrowego bloku w Gliwicach przy ulicy mjr.pil. Jana Czernego. Mieszkanie korzystnie zlokalizowane, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wo...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

409 000 PLN (8 521 zł/m2)

3
1
48 m2
1978