• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gliwice

Znalezionych ofert: 108

15795182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26090687 15795182 Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Długosza w Gliwicach.Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną i odrestaurowaną klatką schodową.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni ze spiżark...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

890 000 PLN (8 592 zł/m2)

3
1
103.59 m2
1910
15793956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26059636 15793956 Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Styczyńskiego w Gliwicach.Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną klatką schodową.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Pom...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

549 000 PLN (8 743 zł/m2)

3
1
62.79 m2
1920
15826467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588869 15826467 Do sprzedaży wygodne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72m2 w Gliwicach Trynek przy ulicy Asnyka. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Na metraż 62,72m2 składają się duży pokój (z ba...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

530 000 PLN (8 450 zł/m2)

3
1
62.72 m2
1988
15683723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23897167 15683723 Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m² , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc 2 niezależne wejścia - możliwoś...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

442 000 PLN (5 973 zł/m2)

2
-
74 m2
-
15753726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25208811 15753726 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 , na 3 piętrze kamienicy, dzielnica Stare Gliwice. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem - idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone na ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (7 358 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15814715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26626053 15814715 Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 1 piętrze apartamentowca przy ul. Poezji w Gliwicach.Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą i garażem podziemnymLokal został podzielony na dwa niezależne mieszkania 2 pokojowe z otw...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

749 000 PLN (9 640 zł/m2)

4
2
77.7 m2
2023
15814714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26626052 15814714 Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 3 piętrze apartamentowca przy ul. Ossolińskich w Gliwicach.Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą i garażem podziemnymMieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem, 3 oddzieln...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (10 294 zł/m2)

4
2
77.62 m2
2023
15547679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20893314 15547679 Oferujemy Państwu mieszkanie po remoncie przy ul. Jana Siemińskiego w Gliwicach Najważniejsze informacje: Piętro: parter Powierzchnia: 39m2 Pokoje: 2 Ogrzewanie: gazowe Klatka schodowa jest czysta i zadbana Mieszkanie składa się z: ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

339 000 PLN (8 692 zł/m2)

2
-
39 m2
1910
15814484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26636993 15814484 Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny bez gazu lokal mieszkalny jednopokojowy z balkonem usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, niskie koszty eksplo...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

349 000 PLN (11 633 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15765159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25465562 15765159 Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie na trzecim piętrze w Gliwicach przy ulicy Świętojańskiej w odrestaurowanej, reprezentacyjnej trzypiętrowej kamienicy. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z bojlera elektrycznego. Mieszkanie składa się z dużej k...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

269 000 PLN (5 848 zł/m2)

1
-
46 m2
-
15814485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26636994 15814485 Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny bez gazu lokal mieszkalny trzypokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, niskie koszty eksploatac...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

545 000 PLN (10 283 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15814486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26636991 15814486 Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny bez gazu lokal mieszkalny czteropokojowy z balkonem usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, niskie koszty ekspl...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

769 000 PLN (9 613 zł/m2)

4
-
80 m2
2025